RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 625 m2, Veltruby

3 700 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Veltruby

Nabízíme Vám k prodeji rohový pozemek o výměře 625 m2 v okrajové části původní zástavby obce Veltruby. Pozemek je přístupný z ulic Lesní a U Žlubince, v jeho severní části se na hranici pozemku nalézá stavba jednopodlažního domku se sedlovou střechou z 50. let, s přístavbou verandy a dílny s garáží. Zastavěná plocha budov činí přibližně 170 m2. Jižní část pozemku je příjemně osluněná a lehce svažitá ke komunikaci v ulici U Žlubince. Budova RD a příslušenství je připojena k EE, kanalizaci, studniční voda zavedena do domu.
Podle platného územního plánu je zastavitelnost pozemku 30 %, maximální hladina zástavby je 3 NP včetně podkroví, u RD nejsou povoleny ploché střechy, doporučují se tradiční střešní krytiny. V projednávání je nový ÚP.
Obec Veltruby se nachází cca 4 km severně od Kolína, kde se nachází veškerá občanská vybavenost, lokalita je velmi dobře dostupná i díky 7 km vzdálenému nájezdu na dálnici D 11. V obci je mateřská škola, základní škola (1. stupeň, 5 oddělených tříd), žije zde přibližně tisíc obyvatel.
Pro další informace i prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:358049Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:StudnaElektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ledvinová Pavlína
Kontakt na makléře Ledvinová Pavlína

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.