RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem průmyslového areálu, 948 m2, Česká Lípa

30 000,00 Kč 

Česká Lípa

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zděnou budovu k rekonstrukci (dříve areál depa České pošty ) v atraktivní lokalitě v blízkosti autobusového a vlakového nádraží v České Lípě, ul. Bulharská. Objekt má dvě nadzemní podlaží. Svislé nosné konstrukce (sloupy) a podélné nosníky tvaru I jsou z ocele, příčky zděné, okna dřevěná zdvojená, sociální zařízení v původním stavu přítomno, výška stropu 3,30 m, o celkové užitné ploše 948 m2. Objekt umožňuje přestavění vnitřních příček dle požadavku nájemce. Ocelové sloupy a nosníky držící 2. NP ale musí být zachovány. Vynikající poloha a dopravní obslužnost. Vhodné pro depo zásilkových služeb, skladování, zřízení výrobních, dílenských či obchodních prostor atd.

Po vzájemné dohodě je možno provést stavebně technické úpravy pro využití prostoru buď vlastníkem nebo nájemcem s případným odečtem provedených prací , tzv. úlevy z nájemného.

1. NP skýtá možnosti skladu / výroby / servisu a 2. NP kanceláří.

Energie: elektřina: 380 a 220 V, voda: veřejný vodovod, kanalizace: veřejná samospádná, vytápění: odstavený kotel na topný olej, ocelová topná tělesa, TUV: lokální el. bojler.

V prostoru je nákladní výtah. V těsné blízkosti parkoviště. Nájemné v současném stavu činí 30 000Kč / měsíc za objekt bez vytápění a energií nebo dohodou.

Požadujeme 2 měsíční kauci při podpisu nájemní smlouvy. Majitel je ochotný domluvit se na přizpůsobení objektu pro vážného zájemce. Momentálně je objekt nevyužívaný a vhodný k rekonstrukci.

V případě zájmu zašleme znalecký posudek. Půdorysy jsou orientační - inzeruji pouze 1. NP. 2. NP kopíruje spodní patro, je více členěné na více kanceláří - lze přestavět.

Číslo nabídky:358155Plocha užitná:948
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Jednotka:za měsíc
Stav objektu:Před rekonstrukcíBudova:smíšená
Michal Petr
Kontakt na makléře Michal Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.