RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 114 m2, Jemníky

3 800 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Jemníky

V zastoupení majitele nabízíme částečně podsklepený rodinný dům s již započatou rekonstrukcí na pozemku 644 m2 v obci  Jemníky.

Obec Jemníky leží pár set metrů od sjezdu z rychlostní silnice D7. Autem cesta do Prahy (letiště Václava Havla) trvá cca 12 minut, do centra města Slaný cca 8 minut a do centra města Kladna cca 8 minut.

V roce 2021 byla v domě započata rekonstrukce. Dům má novou střešní krytinu a krovy, vyzděné štíty, plastová okna. Částečně jsou nové rozvody elektřiny. V předchozích letech byla u domu postavena nová garáž se stavebně odděleným prostorem, který navazuje na garáž. Garáž s domem jsou stavebně propojeny, je tedy možné zajet vozem do garáže a projít až do domu.

Současný majitel měl záměr zrekonstruovat dům na dispozici 5+1 s velkorysou terasou. Informace ohledně záměru rekonstrukce, s možností nahlédnutí do projektové dokumentace, budou sděleny na prohlídce. Ve foto prezentaci naleznete vizualizaci finální podoby domu po plánované rekonstrukci a dispozice stávajícího stavu.

Nový majitel se může rozhodnout pokračovat v již započaté rekonstrukci, nebo změnit záměr a přizpůsobit dispozici domu na dvě samostatné bytové jednotky (4+1) a (3+kk) umožňující tak soužití dvou rodin při zachování soukromí každé rodiny. Nebo využít další možnosti a zkombinovat rodinné bydlení s prostory pro podnikání.

Dům disponuje 2 sklepy. Druhý sklepní prostor s klenbou má své nepominutelné kouzlo.

Zahrada, která náleží k domu je svažitá s jižní orientací, dělená do teras. Díky umístění domu je zde krásný výhled do krajiny. Jsou zde dva vzrostlé stromy, jinak je zahrada neosázená a skýtá mnohé možnosti budoucího využití, buď k pěstování ovoce a
zeleniny nebo okrasných rostlin a dřevin.

Dům je napojen na obecní vodovod a elektřinu, dále je zde plynová přípojka zatím neosazená plynoměrem. Odpady nutné řešit svedením do jímky nebo DČOV.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v královském městě Slaný. Zastávka autobusu pár desítek metrů od domu, do Slaného je spojení z této stanice zajištěno každých 30 minut. Do 10 minut jízdy autobusem jste v centru města Slaný.

Pro rezidenty obec vybudovala přes komunikaci nové prostory pro parkování, není tedy problém zde zaparkovat i více automobilů.

Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Číslo nabídky:358329Plocha užitná:114
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:smíšenáTelekomunikace:internet
Doprava:dálnice, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Regal Michal
Kontakt na makléře Ing. Regal Michal

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.