RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 889 m2, Blansko

810 500,00 Kč  (Včetně provize RK)

Blansko

Hledáte pozemek pro zahradu v klidné lokalitě Blanska. Pak je tato nabídka určena právě pro Vás.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi pozemek v klidné části města Blanska, Lažánky. Jedná se o pozemek s celkovou výměrou 889 m², který je situovaný v plochách zeleně soukromé a vyhrazené (dle platného územního plánu). Pozemek není oplocen.

Podmínky pro využití plochy:
Přípustné – plochy sloužící primárně majiteli pozemku, nejčastěji bývají jednoznačně vymezeny od veřejných prostorů (oplocením), což ale zejména v krajině nemusí být pravidlem. Plochy zeleně soukromé a vyhrazené tvoří především zahrady, sady a další pozemky mající především rekreační a produkční funkci - slouží pro pěstování okrasných i užitkových rostlin.
Podmíněně přípustné – oplocení v polohách, kde bude posouzen a vyloučen negativní vliv na prostupnost území a zájmy ochrany přírody a krajiny, zahradní domky (stavby do 25m2 , 1NP, nepodsklepené), stavby pro zahrádkaření (např. kůlna, domek na nářadí, včelín a pod.), vodní plochy v rozsahu do 1000 m2 , garáže – pouze v plochách ZS, které jsou součástí zastavěných stavebních pozemků ve vymezení zastavěného území

Číslo nabídky:358376Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Rizner Petr
Kontakt na makléře Ing. Rizner Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.