RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 3565 m2, Český Brod

1 950,00 Kč  (Včetně provize RK)

Český Brod

Úžasná nabídka pro investory - stavební pozemky v Českém Brodě.
Najdete je v severozápadní části obce, u cesty spojující Český Brod a Štolmíř.
Podle schvalované změny územního plánu bude tyto pozemky možné využít v novém zařazení SM - plochy smíšené obytné městské - jako místo pro výstavbu občanské vybavenosti a obslužné sféry (obchody, stravování apod.).
Přípustné je i bydlení v bytových, výjimečně i rodinných domech, maloobchod, ubytování, stravování, sociální, zdravotní, kulturní, vzdělávací (školské, školící), administrativní provozy, sportovní provozy. Veřejné prostory, nezbytné stavby pro dopravní a technickou infrastrukturu (upřednostňuje se podzemní umístění), to vše pro obsluhu daného území. Podmínkou však vždy je umístění komerčních prostor minimálně v prvním nadzemním podlaží stavby.
Nepřípustné jsou provozy, které by by hlukem, prachem nebo emisemi narušily okolí nebo jakkoliv (i esteticky) znehodnotily lokalitu či zatížily území dopravou.
Celková zastavěnost pozemku může být maximálně 30 %.

Pro bližší informace k území a územnímu plánu zavolejte.

Zájemci potřebující větší plochu typu SM mají možnost koupit i sousední pozemky - dostanete se tak na bezmála 8900 m2. Podívejte se na zobrazení na posledních fotografiích a kontaktuje mě pro více informací.

V Českém Brodě naleznete mateřské, základní i střední školy, ve městě funguje ZUŠ, Sokol, skaut a spousta sportovních i jiných organizací pro volnočasové aktivity.
Obrovskou devizou Českého Brodu je vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy: doba jízdy vlakem je spěšným vlakem 22 min, osobním do 37min, vlaky jezdí ve špičce po 15 minutách. Autem se dostanete za 25 min na Černý Most.
Zavolejte si o více informací a termín prohlídky. Rádi vás přivítáme a vše ukážeme naživo!
Spolupráce s ostatními realitními makléři je vítána a podporována.

Číslo nabídky:358998Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Šoupal Petr
Kontakt na makléře Ing. Šoupal Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.