RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 2+1, 56 m2, Lány

4 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Lány

V exkluzivním zastoupení nabízíme ke koupi ideální 1/2 rodinného domu, které odpovídá byt 2+1 s jihovýchodně orientovanou terasou situovaný ve 2. nadzemním podlaží. Rodinný dům leží ve výjimečné lokalitě středočeských Lán. Pokud hledáte klidné prostředí, dostatek prostoru a možnost si výhledově upravit bydlení k obrazu svému, je tato nabídka přesně pro vás.

Dům na pozemku o celkové velikosti 598m² má čtvercový půdorys a je celkově podsklepen. Současná dispozice nabízí dvě jednotky (ve 2 podlažích) o dispozici 2+1. Předmětem prodeje je tedy podíl ideální 1/2 na nemovitosti. Kromě jednotky v 2. nadzemním podlaží je k výlučnému užívání budoucího majitele určena i půda, která skýtá další potenciál a také část pěkné zahrady. Velkým benefitem je i terasa, která díky orientaci na jihovýchod a do zahrady nabízí jedinečnou příležitost ke klidnému posezení se šálkem kávy či sklenkou vína. Na pozemek jsou dvě vjezdové brány, každý z majitelů bude mít k dispozici svůj vjezd. Rodinný dům má jeden vstup, přičemž přes verandu a chodbu je po vnitřních schodišti přístup do inzerovaného bytu. Další možností může být zbudování venkovního schodiště na terasu a z ní vstup do jednotky.

Nemovitost je napojená na všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace) a je ve slušném, udržovaném stavu.

V aktuální době je víc než kdy jindy pozitivní, že majitelé instalovali před cca 2 roky nový plynový kondenzační kotel. Spolu s plastovými okny to přináší rozumné náklady na provoz celého domu. Zajímavou alternativou k vytápění může být také využití kotle na tuhá paliva, který je možné umístit v suterénu, případně i instalace krbových kamen přímo v domě. Stavební úpravy je možné realizovat po domluvě s vlastníkem druhé ideální 1/2 nemovitosti.

Na pozemku je také další stavba-garáž, tu je možné využít jak pro parkování auta, tak i jako dílnu či prostor pro uložení všeho co je třeba a další menší stavby (kůlna apod.), které by bylo možné bez problému odstranit.

Zásadním plusem nabídky je lokalita. Lány patří mezi nejoblíbenější lokality k životu a to naprosto právem. Nabízí dostatečnou občanskou vybavenost, např. do školy to budou mít školáci klidnou ulicí 250m. Dominantou obce je zámek Lány s přilehlou oborou. Nejbližší okolí nabízí bezpočet možností k turistice a zájemci o jízdu na kole se napojí na nejbližší cyklostezku téměř hned u domu.

CHKO Křivoklátsko je plné zajímavých míst a jeho poznávání budoucí majitele bude určitě dlouho bavit.

Doprava do Prahy je velmi dobrá. Můžete využít jak přímý spoj na Zličín (zastávka je minutu od domu), či blízký nájezd na D6.

V případě zájmu o více informací či domluvení konkrétního termínu prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás.

Číslo nabídky:359018Plocha užitná:56
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:2
Podkategorie:

2+1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Kratochvíl Jan
Kontakt na makléře Kratochvíl Jan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.