RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej penzionu, 740 m2, Nová Pec

Informace u makléře

Nová Pec

Nabízím ke koupi penzion s restaurací (penzion Alma), který se nachází v CHKO Šumava v obci Nová Pec, na křižovatce komunikace III. tř. Želnava – Zvonková a místních komunikací směr Plešné a Stožec tzv. Vltavská cesta.
Budova je vystavěná kolem roku 1920 je částečně podsklepená, v roce 2004 byla dokončena rekonstrukce a přístavba do současné podoby. Základy jsou zčásti kamenné, zčásti betonové, svislé konstrukce z cihlového zdiva, severní stěna domu je zateplená, ostatní obvodové zdivo je o tl. 60 cm z pálených cihel, strop pod půdou je zateplený, stropy v budově jsou dřevěné, trámové. Podlahy jsou v obytných místnostech plovoucí – dřevěné lamely, v ostatních místnostech je podlahovou krytinou keramická dlažba. Dveře v místnostech jsou dřevěné, stejně jako okna s izolačním dvojsklem. Vnitřní omítky jsou štukové s dřevěným obkladem. Střecha je sedlová s krytinou betonová taška Bramac, okapy jsou měděné.
V přízemí se nachází vestibul, restaurace s jídelnou pro 60 hostů, toalety pro hosty restaurace, kuchyně se zázemím, dva sklady, úklidová místnost, vstupní veranda, rampa pro bezbariérový přístup, kotelna, technická místnost, sušárna, sociální zařízení a šatna pro personál, vstup do sklepa. V přízemí je umístěn i bezbariérový pokoj s bezbariérovým hygienickým příslušenstvím. Dále jsou zde umístěny dvě garáže s podlahou z betonové mazaniny. Podlahová plocha 307 m2.
V patře se nachází celkem 11 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, úklidová komora a dva apartmány s balkony. Podlahová plocha 314 m2.
V podkroví jsou kromě dvou apartmánů další dva čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Podlahová plocha činí 119 m2.
V budově je tedy celkem 14 pokojů a dva apartmány, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprcha), ubytovací kapacita 48 osob.
Vytápění domu je zajištěno ústředním topením, kotlem na tuhá paliva Viadrus Hercules U 26, ohřev vody zajišťují 4 el. ohřívače o objemu 500 litrů, kanalizace veřejná, obecní vodovod. elektřina 220V, 380V.
Na přilehlém pozemku o ploše 1 172 m2 je možnost pro parkování 20 aut, dlážděná terasa pro venkovní posezení pro 60 hostů, kiosek 6x4m za domem, vlastní studna.
Penzion s restaurací poskytuje celoroční využití pro všechny věkové kategorie, vzhledem ke své poloze je ideálně přístupný, viditelný a představuje tak velmi zajímavou podnikatelskou příležitost. V bezprostřední blízkosti se nachází pláž u Lipenské přehrady, cyklostezky, běžecké trasy, dostupnost skiareálu Hochficht 40 minut. V okolí se nacházejí atraktivní cíle pro turistiku například Schwarzenberský plavební kanál, Plešné jezero, Medvědí stezka.
Velmi dobrá dopravní dostupnost autem, autobusem i vlakem.
Pro bližší informace kontaktujte makléře, foto interiéru v přípravě. Možnost zajištění financování prostřednictvím RX Finance.

Číslo nabídky:359138Plocha užitná:740
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod, rozvod studené a teplé vody, Studna
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:velmi dobrý
Topení:ústřední tuhá palivaBudova:cihlová
Doprava:vlak, silnice, autobus
Mgr. Taraba Jiří
Kontakt na makléře Mgr. Taraba Jiří

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.