RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 65 m2, Rataje nad Sázavou

Informace u makléře

Rataje nad Sázavou

Dovoluji si Vám výhradně nabídnout rodinný dům v obci Rataje nad Sázavou s užitnou – obytnou plochou cca 65 m2. Celá nemovitost stojí na pozemku 156 m2 v Podvecké ulici. RD je připojen na elektřinu 220/380V, obecní vodovod a kanalizaci. V RD probíhá v současnosti kompletní rekonstrukce. V domě je malý sklep (cca 4 m2). Rodinný dům má kamenné základy a smíšené zdivo obvodových zdí bez zateplení. V objektu jsou trámové stropy, dřevěná okna a dveře. Střechu tvoří dřevěný krov s eternitovou šablonovou krytinou ve špatném stavu včetně klempířských prvků. Objekt se nachází v památkově chráněném území.
Obec Rataje nad Sázavou, kde se nachází občanská vybavenost je jedním z turistických center Středního Posázaví. Velkou výhodou je dobrá dopravní dostupnost, autobusy a vlaková zastávka na hlavní trati Praha – Světlá nad Sázavou s odbočkou na Kolín. V případě zájmu kontaktujte makléře, který Vás rád touto nemovitostí provede a sdělí bližší informace.

Číslo nabídky:359591Plocha užitná:65
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:v rekonstrukci
Topení:lokální tuhá palivaBudova:smíšená
Doprava:vlak, silnice, autobus
Lubomír Fleisig
Kontakt na makléře Lubomír Fleisig

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.