RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1226 m2, Praha

15 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha , Praha 21

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím pozemek pro bydlení v pražské části Újezd nad Lesy.
Pozemek má pravidelný tvar (32m x 37m) s celkovou výměrou 1226 m2, je rovinatý a má ideální polohu. Přístup na pozemek je ze severní strany.

Na pozemku se nachází stavba rodinného domu, která je určena k demolici nebo rozsáhlé rekonstrukci. Všechny inženýrské sítě jsou přivedeny na pozemek. Pozemek není zatížen zástavním právem ani věcným břemenem. Dle územního plánu se jedná o čistě obytné území.
Hlavní využití:
Plochy pro bydlení.

Přípustné využití:
Byty v nebytových domech.
Mimoškolní zařízení pro děti a mládež, mateřské školy, ambulantní zdravotnická zařízení, zařízení sociálních služeb.
Drobné vodní plochy, zeleň, cyklistické stezky, pěší komunikace a prostory, komunikace vozidlové, plošná zařízení technické infrastruktury v nezbytně nutném rozsahu a liniová vedení technické infrastruktury.
Podmíněně přípustné využití:
Pro uspokojení potřeb souvisejících s hlavním a přípustným využitím lze umístit: zařízení pro neorganizovaný sport, obchodní zařízení s celkovou hrubou podlažní plochou nepřevyšující 300 m2, parkovací a odstavné plochy, garáže pro osobní automobily.
Dále lze umístit:
Lůžková zdravotnická zařízení, církevní zařízení, malá ubytovací zařízení, školy, školská a ostatní vzdělávací zařízení, kulturní zařízení, administrativu a veterinární zařízení v rámci staveb pro bydlení při zachování dominantního podílu bydlení, ambasády, sportovní zařízení, zařízení veřejného stravování, nerušící služby místního významu; stavby, zařízení a plochy pro provoz Pražské integrované dopravy (dále jen PID); zahradnictví, doplňkové stavby pro chovatelství a pěstitelské činnosti, sběrny surovin.

Občanská vybavenost a obchody jsou vzdáleny v docházkové vzdálenosti. Autobusová zastávka je pět minut chůzí, na Černém Mostě budete za 30 minut. Na cestu do práce můžete využít i vlak z nádraží Klánovice, kam se dostanete autobusem za 11 minut a vlakem jízda do centra Prahy trvá 20 minut.

Neváhejte a kontaktujte mě pro více informací nebo domluvení si prohlídky. Ráda Vám tuto nemovitost s velkým potenciálem ukážu na živo.

Číslo nabídky:359835Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Hilton Ivana
Kontakt na makléře Hilton Ivana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.