RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 875 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

7 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Exkluzivně nabízím k prodeji rovinatý pozemek o výměře 875 m2 pro výstavbu rodinného domu ve vyhledávané obci Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Pozemek se nachází uprostřed krátké slepé ulice, přiléhá k zástavbě rodinných domů a nabízí velmi klidné bydlení. Pozemek je jeden z posledních v této nově vzniklé lokalitě rodinných domů. Na hranici pozemku jsou veškeré přípojky inženýrských sítí - elektrická energie, plynová přípojka, vodovodní přípojka a kanalizační přípojka. K pozemku vede obecní komunikace, kterou lemuje veřejné osvětlení.

Dle ÚP je pozemek připravený ke stavbě rodinného domu. Koeficient zastavění pozemku max. 33 %, koeficient zeleně min. 40%, maximální výška zástavby 10,5 m.

Součástí kupní ceny je i zpracovaná studie a plány na rodinný dům, pokud bude mít budoucí kupující zájem.

Pozemek se nachází v blízkosti centra Staré Boleslavi, přitom v její klidné části - jen 1,5 km od Masarykova náměstí a zámku.
Dvojměstí Brandýs n/L - St. Boleslav je díky své historii, umístění těsně za Prahou a kompletní občanské vybavenosti včetně rozsáhlého sportovního vyžití velmi zajímavou lokalitou. Je to jedna z nejkrásnějších lokalit na Praze východ. Malebné město na Labi, obklopené nádhernou polabskou přírodou, borovými lesy, tůněmi, cyklostezkami. Najdete tu hyparmerkety, supermarkety i menší obchody, pošty, městský úřad, restaurace, kavárny, sportoviště, dětská hřiště, mateřské školy, základní školy, střední školy, uměleckou školu, zdravotní služby, turistické a cykloturistické stezky, lesy, Proboštské jezero a sportoviště (golf, tenis, atletický stadion, sportovní haly, fotbalová hřiště).
Je zde velice dobrá dopravní dostupnost s Prahou pomocí PID - vlakem i autobusem. Dojezdová vzdálenost autem 15 min na Černý Most nebo Letňan.

Na pozemku nevázne žádná překážka k rychlému prodeji. Pozemek můžete navštívit kdykoli, je volně přístupný a označený plachtou. Financování je možné hypotečním úvěrem, s vyřízením Vám ráda pomohu.

Pro bližší informace mě kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Číslo nabídky:359910Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Šárka Sabová
Kontakt na makléře Šárka Sabová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.