RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2782 m2, Nové Hrady

1 200,00 Kč  (Včetně provize RK)

Nové Hrady

Nabízíme Vám ke koupi velkou parcelu o rozloze 2 782 m2. Pozemek se nachází v malé klidné obci Nakolice, která je vedena jako část města Nové Hrady a nachází se 4 km východně od Nových Hradů. Jedná se o parcelu obdélníkového tvaru, která je vedena v územním plánu jako území určené k bydlení. Cena za m2 parcely je 1 200 Kč.
Obec Nakolice nemá vybudovaný obecní vodovod ani kanalizaci. Zdrojem pitné vody jsou zde vlastní soukromé studny. V tomto případě je již vyřízeno povolení k realizaci vrtu a celoročnímu odběru vody ze studny. Odpadní vody mohou být svedeny do jímky nebo lze realizovat domovní čističku odpadních vod. Elektřina vede na hranici parcely. Výstavba středotlakého plynovodu je navržena k realizaci územním plánem obce.
S nabízeným pozemkem lze zakoupit i projekt velmi hezkého domu, který byl navržen speciálně pro tuto parcelu a který může sloužit jako penzion či k vlastnímu bydlení nebo rekreaci (foto domu v inzerci).
Tento pozemek je určen pro zájemce preferující klidné bydlení či rekreaci v těsné blízkosti přírody s množstvím lesů a rybníků v okolí. Veškerá občanská vybavenost je v blízkých Nových Hradech a Trhových Svinech. Město České Budějovice je vzdáleno 40 km.
Z obce je vynikající dostupnost do sousedního Rakouska. Na nejbližší hraniční přechod je to jen 9 minut jízdy autem.
Pro více informací prosím kontaktuje makléře.

Číslo nabídky:360029Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Odpad:ČOV pro celý objekt, jímkaVoda:Studna
Elektřina:230 V, 380 VDoprava:silnice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Pavel Škrna
Kontakt na makléře Mgr. Pavel Škrna

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.