RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 495 m2, Zruč-Senec

3 960 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Zruč-Senec

Hledáte stavební pozemek ve velmi žádané lokalitě Zruč-Senec? Právě jste ho našli. Předmětem prodeje je kompletně zasíťovaný, rovinatý pozemek na rohu ulic Plzeňská a Dřevěná. Dle územního plánu obce je možnost zastavitelnosti pozemku až 30 % a přípustná výška stavby je jedno nadzemní podlaží s podkrovím, nebo dvě nadzemní podlaží s maximální výškou stavby 8 metrů. Pevný internet je veden v chodníku u pozemku, ale je možnost připojení i vzduchem. Na pozemku je věcné břemeno plynové přípojky k sousednímu rodinnému domu (viz předposlední obrázek). Přípojky sítí jsou vyznačeny na obrázku posledním. Obec Zruč-Senec nabízí veškerou občanskou vybavenost jako je školka, škola, potraviny, restaurace, hostinec, pošta, zdravotnické zařízení včetně zubaře, pedikúra i kadeřnictví, fotbalové hřiště, sportovní areál a tenisové kurty. Zároveň velmi dobrou dopravní dostupnost autem, linkovým i MHD autobusem do Plzně.
Případné financování zajistíme zdarma
Na viděnou na prohlídce.

Číslo nabídky:360094Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Tričler Jiří
Kontakt na makléře Tričler Jiří

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.