RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 223 m2, Vrdy

650 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vrdy

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 223 m2 v centru obce Vrdy. Jedná se o pozemek pravidelného obdélníkového tvaru v rovném terénu s přístupem ze zpevněné místní komunikace. Dle platného územního plánu obce Vrdy se jedná o plochu určenou k vícepodlažnímu bydlení. Veškeré sítě jsou na hranici pozemku, aktuálně probíhá zřizování přípojky elektrické energie. V ceně pozemku je i studie třípodlažního domu se třemi bytovými jednotkami.
Obec Vrdy s cca 3.000 obyvateli poskytuje plnou občanskou vybavenost a dobré dopravní spojení do 6 km vzdálené Čáslavi nebo 16 km do Kutné Hory. Obec je zahrnuta do dopravního systému PID.
Pro bližší informace o nemovitosti a předjednané technicko-administrativní připravenosti k výstavbě kontaktujte makléře.

Číslo nabídky:360156Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Mgr. Slavotínek Jaroslav
Kontakt na makléře Mgr. Slavotínek Jaroslav

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.