RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chalupy, 57 m2, Svídnice

3 700 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Svídnice

Domek se samostatnou garáží k prodeji stojí na okraji většího souboru pozemků (3728 m2), které jsou také součástí prodeje na příjezdové silnici do místní části Práčov, obec Svídnice.
Domek vedený v KN jako objekt k bydlení je zděná přízemní stavba menší chalupy se zánovní sedlovou střechou Bramac (8let). Disponuje verandou, centrální chodbou a s místnostmi po jedné na každé straně chodby. Z boku budovy je přistavěno suché WC a samostatná kolna.
Dům je z 1/4 podsklepen a půda umožňuje půdní vestavbu.
Obytná plocha domku je 46 m2 + 12 m2 sklepa.
Vytápění a teplá voda je zajištěno kombinovaným plynovým kotlem a krbovými kamny.
Naproti domku stojí zděná stavba vedená jako garáž o výměře 28 m2 a přístavkem 22 m2, který byl využíván jako prádelna. Půdní prostory přístupné po schůdkách na zadní straně opět umožňují půdní vestavbu.
Domek i garáž jsou napojeny na el. energie (220 V, 380 V), městskou vodu a plyn. Odpady jdou do jímky. Vedle garáže stojí starší stavební buňka.
Celý pozemek 3728 m2 náleží k zastavěné části obce je atypického tvaru, v horní části rovinatý, k jižní straně se stupňovým snížením a celý oplocen, s bránou a brankou od silnice.
Pozemek byl v loňském roce nově vyměřen, stavebním úřadem schválen ke stavbě a lze využít ke stavbě originálního bydlení i více rodinných domů, nebo rekreačních staveb ve vzdálenosti 10 km jižně od Chrudimi.
Leží pod vyrovnávací věží vodní elektrárny Práčov, která má funkci energetickou, vodárenskou a je dominantou obce, zdaleka viditelnou, nad přehradou, mezi lesy v krásné krajině, s dalšími přehradami na řece Chrudimce v blízkosti.
Podrobnější informace u makléře nabídky případně na prohlídce.

Číslo nabídky:360194Plocha užitná:57
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:jímka
Voda:zdroj pro celý objekt, StudnaElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Brach Jiří
Kontakt na makléře Brach Jiří

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.