RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej činžovního domu, 781 m2, Děčín

Informace u makléře

Děčín

Investiční příležitost nebo prostor pro vlastní podnikání v centru statutárního města Děčína-Podmokly. Čtyřpodlažní polyfunkční dům se nachází cca 100 m od Mírového náměstí v ulici Ruská.
Polyfunkční dům je členěn následovně:
• 1.PP – technické zázemí, strojovna chlazení, šatny, odpočinková místnost, umývárna přepravek a obalů. Původní sklepní prostory jsou po kompletní rekonstrukci (rozvody odpadních vod, vč. jímací a přečerpávající stanice odp. vod a tuhých částí, elektrické rozvody vč. nové rozvodové skříně, rozvody datových kabelů vč. nové servrovny, zálohové PC stanice a úložiště dat, podlahy s izolací)
• 1.NP – prodejna s technickým zázemím pro vlastní provoz a činnost. Celý prostor je kompletně chlazený, a to již od nákladové rampy. Certifikovaná prodejna s povolením pro bourárenskou (červeného a bílého masa) a výrobní činnost. Prodejna je kompletně vybavena vč. skladově-pokladního systému, vážného systému vah do PC, datových rozvodů a kamerového systému.
• 2.-4.NP – 6 velkometrážních bytů (3-4+1). Všechny byty nyní pronajaty. Vstup do bytové části je samostatný a oddělený od obchodní části. Vstupní prostor a chodba je po revitalizaci.
Dům prošel v letech 2008-2016 nákladnou rekonstrukcí v několika etapách (střecha, bytové jednotky, odpady a stoupačky, kompletně nebytové prostory i se zázemím v 1.PP). Dům je zateplen a je připojen na veškeré dostupné sítě (voda, el. Energie, plyn, kanalizace). Přístup a příjezd i nákladních vozidel po obecních komunikacích.
Unikátní výhody této nabídky jsou: umístění polohy v centru, vlastní nákladová rampa přímo do chlazeného prostoru v 1.NP (agregáty v 1.PP), kompletní vybavení prodejny vč. pokladního systému propojeného se skladovým systémem, datové rozvody, kamerový systém a přenos do PC, klimatizovaný prostor celé prodejny, veškerá povolení a certifikáty k činnosti, dostatečná kapacita příkonu od ČEZ, historie podnikání, možnost navýšení počtu bytových jednotek či vybudování mezonetů do podkrovních prostor, zajištěné výnosy z nájmu.
Nemovitost je vhodná jak pro finanční investory, tak i pro vlastní podnikání s bydlením. Ideální pro prodejnu a výrobnu stávajícího sortimentu nebo malo i velkoobchod O/Z či květin (s využitím stávajícího systému chlazení) nebo jakékoli další podnikání s provozovnou se vstupem z ulice a velkými výlohami.
Pokud Vás nabídka zaujala, tak kontaktujte makléře nabídky, který Vám poskytne veškeré další podrobné informace.

Číslo nabídky:360483Plocha užitná:781
Kategorie:

Nájemní domy (činžovní domy)

Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Mgr. Novotný Pavel
Kontakt na makléře Mgr. Novotný Pavel

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.