RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1642 m2, Lubná

3 200 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Lubná

Nabízíme k prodeji částečně zasíťovaný pozemek určený k výstavbě rodinného domu o výměře 1 642 m2. VIDEO: https://youtu.be/rv0ck4YxYfI

Parcela vznikla oddělením zahrady, je oddělená od okolí sousedními domy, tudíž se nachází v naprostém klidu. Pozemek je mírně svažitý, orientovaný k severozápadu, v územním planu je k určený k individuální výstavbě. Povoleny jsou samostatné patrové rodinné domy vesnického typu s podkrovím.

Z inženýrských sítí vede kanalizace a vodovod přímo po okraji pozemku, stačí udělat přípojku. Elektřina a plyn jsou v příjezdové obecní komunikace, která je asfaltová.

Obec Lubná je velmi dobře fungující vesnice s výbornou dopravní dostupností do Rakovníka. Všechny autobusy, které pokračují ve směru k Plzni musí projet tudy, takže o spojení není nouze. A funguje tady i MHD. Ty 4 km se dají zvládnout za 7 minut autem, za 15 na kole, v krajním případě za hodinu pěšky. Pražáci jsou vzhledem k prodloužení dálnice až do Krušovic na Zličíně za 45 minut a v budoucnu to bude ještě kratší. Od konce března do října tady jede každý víkend a svátek "Rakovnický rychlík", který vyráží ráno z Wilsonova nádraží a přes Beroun a Rakovník dojede až do Kralovic. No a večer jede zase zpátky.

Z dostupné občanské vybavenosti a místních atrakcí vyjmenujme alespoň školku, školu, obecní knihovnu, kulturní dům s největším sálem na okrese, hasiče, rybáře, fotbalisty, nohejbalisty a další. Prostě pořád se tady něco děje.

Volné ihned, prohlídky po dohodě.

Číslo nabídky:360538Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:dálkový vodovodDoprava:vlak, silnice, MHD, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Jirkovský Tomáš
Kontakt na makléře Ing. Jirkovský Tomáš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.