RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem skladovacího prostoru, 92 m2, Modřice

10 000,00 Kč 

Modřice

Hledáte zázemí a sídlo pro svoji firmu s výbornou dostupností na rychlostní komunikace, dálnice, MHD a s možností pronájmu i skladovacích prostor?
Máme pro Vás připravenou nabídku kancelářských prostor + skladovací prostory v uzavřeném obchodním areálu, s možností bezproblémového parkování, s příjezdem i pro kamionovou dopravu a s bonusem skladovacích prostor.
Jedná se celkem o 2 (dvě) nezařízené kanceláře, každá kancelář o velikosti 9 m2 + spol. vstup a zázemí, celkem tedy 37,6 m2 - každá kancelář má sociální zázemí - WC, umyvadlo, sprchový kout. Kanceláře se nachází ve 2NP/2NP (bez výtahu).
Vytápění - plyn. kotel pro patro, rozpočítává se. Paušální platba za vodné a stočné 200,- Kč /měs.. Samostatný elektroměr - každý měsíc vyúčtovává pronajímatel.
Ke kanceláři také nabízíme pronájem skladovacích prostor (k dispozici nakládací x vykládací rampa) - prostory jsou pouze osvětlené, nevytápí se a nachází se v 1PP pod budovou s výtahem.
Jedná se o jeden skladovací prostor o rozměru 53,9 m2. Ideálně pro sklad, například lihovin, sklad nářadí, pneu, výdejní místo a pod.. Samostatný elektroměr - každý měsíc vyúčtovává pronajímatel.
Jak ke kancelářím, tak i ke skladovacímu prostoru jsou vyhrazené 2 (dvě) parkovací místa a jsou zahrnuty v ceně nájmu.
Měsíční nájemné za kanceláře a sklad je ve výši 10.000,- Kč/měs. + DPH + služby, tří (3) měsíční vratná kauce + provize RK ve výši 1,5 nájmu + DPH. Pronajímatel je plátce DPH, ceny jsou uvedené bez DPH.
Kancelář i skladovací prostory jsou volné ihned, prohlídky možné po dohodě. Těšíme se na setkání s Vámi.

Číslo nabídky:360540Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:2Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Kalvodová Lenka
Kontakt na makléře Kalvodová Lenka

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.