RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 1717 m2, Tábor

Informace u makléře

Tábor

Nabízíme k prodeji soubor pěti stavebních pozemků v k.ú. Měšice u Tábora, v ul. Svážná v lokalitě Svatá Anna, o celkové výměře 1717 m2.
Pozemky se nachází na krásném místě, na jižní straně Tábora ve velmi oblíbené lokalitě - Měšice. Soubor pozemků obdélníkového tvaru, je přístupný z asfaltové komunikace a je určen na výstavbu bytového domu.
Inženýrské sítě jsou zakončeny na hranici pozemku (elektřina, přípojka vody a kanalizace zakončena v zemi). V ceně pozemku je vydané platné stavební povolení, s projektovou dokumentací . Dále je v ceně pozemku poplatek za připojení distribuční sazby Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost z centra a skvělé podmínky pro volnočasové aktivity ve svém bezprostředním okolí.
Občanská vybavenost lokality v docházkové vzdálenosti.
Předmětem prodeje je platné stavební povolení vydané leden 23 na stavbu čtyřpodlažního bytového domu bez podsklepení, s tím že čtvrté podlaží je ustupující. Součástí stavby je řešeno odstavení osobních automobilů v uvnitř stavby v jednotlivých garážích a na zpevněné ploše na pozemku budoucího stavebníka. Hlavní vstup a vjezd do bytového domu je orientován z východní strany nově navrženým sjezdem a přístupovým chodníkem, jehož poloha nebrání jeho rozšíření severním směrem. Z hlediska svého dispozičního uspořádání lze bytový dům rozdělit dvě schodišťové sekce A a B, kde každá ze sekcí obsahuje v přízemí jednotlivé garáže, sklepní kóje a technické místnosti s kolárnami a jeden byt se soukromou předzahrádkou. V objektu je navrženo celkem 18 bytových jednotek (2x 1+kk; 13x 2+kk; 3x 3+kk). Další informace Vám rád poskytnu na osobní schůzce.

Číslo nabídky:360625Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Vacek Václav
Kontakt na makléře Vacek Václav

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.