RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 500 m2, Dubí

1 200 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Dubí

Nabízíme Vám ke koupi rovinatý, kompletně oplocený stavební pozemek o celkové výměře 500 m2 v obci Mstišov.

Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě nemovitosti pro rodinnou rekreaci (po realizaci stavby, včetně všech doprovodných staveb a zpevněných ploch, musí být zachováno minimálně 40% plochy pozemku schopných vsakování dešťové vody). Bližší informace naleznete v podkladech, které obdržíte po reakci na inzerát do Vašeho emailu.

Z inženýrských sítí je pozemek v současné době napojen na obecní kanalizaci, pitná voda je řešena společnou studnou pro celou kolonii (obec řeší potenciální prodloužení vodovodního řadu) a dokončení připojení elektrické energie je plánováno cca na polovinu tohoto roku. Plyn v této oblasti k dispozici není. Komunikace je aktuálně, vzhledem k dokončování inženýrských sítí, nezpevněna. Součástí prodeje je taktéž podíl na příjezdové komunikaci.

Potřebnou občanskou vybavenost nabízí například nedaleké Dubí či Teplice. Ve Mstišově lze nalézt mateřskou školu, základní uměleckou školu, zastávku autobusu či například dětské hřiště.

Budeme se na Vás těšit při osobní prohlídce této nemovitosti.

Číslo nabídky:360868Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:Studna
Elektřina:230 VDoprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Štrojsa Martin
Kontakt na makléře Štrojsa Martin

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.