RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vily, 360 m2, Město Albrechtice

2 190 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Město Albrechtice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme krásnou historickou vilu v městě Albrechtice. Vila je určena k rekonstrukci, ale některé historické prvky jsou zachovány, a ve vile se ještě donedávna bydlelo.
Z historie vily: Když v roce 1825 koupili albrechtické panství od Karla Traugotta Skrbenského z Hříště opavští podnikatelé Vincent Tlach a Vincent Keil, rozhodli se místo náročné rekonstrukce zámku postavit si nový objekt a zámek pronajímat. Jejich nové stavbě se začalo říkat Nový zámek a původnímu zámku Starý zámek. Současně s výstavbou zámku byl vybudován při zámku park s oranžérií a asi 0,5 km východně byla zbudována na svahu návrší Dubí rodinná hrobka. V roce 1837 nejprve zemřel Vincent Tlach a o rok později i Vincent Keil. Majetek až do roku 1847 spravovaly obě rodiny společně, poté byl však rozdělen a v blízkosti zámku vznikly další dva nové objekty. Při severozápadním okraji parku snad Gustav Hirsch nechal roku 1855 postavit jednopatrový dvoukřídlý obytný dům a rodina Brunnerova na počátku 20. století postavila východně od Nového zámku jednopatrovou secesní vilu s věží. Obě tyto stavby jsou často též nazývány jako Nový zámek či zámečky další dva objekty. Při severozápadním okraji parku nechal Gustav Hirsch postavit jednopatrový obytný dům.
V současnosti je vila v udržovaném stavu ,ale je potřeba rekonstrukce. Ke stavu nemovitosti a lokalitě je velmi příznivá cena nemovitosti. Doporučujeme prohlídku.
Vila nabízí několik místností sloužící jako pokoje, kuchyň, koupelny, dům je podsklepen. bez dřevomorky. V některých místnostech je zachovalé dřevěné obložení, krbová kamna, podlahy jsou dlažba někde dřevěné. Schodiště v původním stavu s dřevěným zábradlím. Určitě doporučujeme prohlídku této historicky zajímavé vily.

Číslo nabídky:360878Plocha užitná:360
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:velmi dobrý
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Kolomazníková Eliška
Kontakt na makléře Kolomazníková Eliška

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.