RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1117 m2, Huntířov

1 750 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Huntířov

Nabízíme k prodeji slunný stavební pozemek s ideálními parametry cca 37 x 30 m o celkové rozloze 1117 m2 v obci Huntířov u Děčína. Pozemek je jen mírně svažitý, k jeho okraji vede částečně zpevněná živičná komunikace. Příjezdovou komunikaci nyní obec plánuje převzít pod svou správu a upravit pro potřeby stavebníků, dále po dokončení výstavby položit finální vrstvu povrchů a uvést cestu do provozu. přímo na pozemku je již zřízena přípojka obecního vodovodu a elektřiny. Odkanalizování je nyní aktuálně možné řešit ČOV, aktuálně je však také na obci zpracován projekt na realizaci kanalizace o jehož výstavbu nyní obec usiluje a v budoucnu je možné počítat s napojením. K dispozici je zpracovaná projektová dokumentace na výstavbu domu. Stavební povolení se doposud neřešilo a není vydáno, většina studií je však zpracována a připravena k použití. Dle platného územního plánu je pozemek zařazen zastavitelné plochy BV12 - bydlení vesnického typu. Pozemek má skutečně ideální parametry, které většina budoucích stavebníků hledá. Těším se na setkání s budoucími majiteli, možná že právě s vámi.

Číslo nabídky:360894Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:ČOV pro celý objektElektřina:230 V, 380 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Trnka Lukáš
Kontakt na makléře Trnka Lukáš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.