RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1307 m2, Ruda

2 800 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ruda

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 1307 m2 v obci Ruda u Nového Strašecí. Pozemek je rovinatý a nachází se v klidné části obce, v územní plánu je veden jako plocha určená k výstavbě RD. Na pozemek je přístup přímo ze zpevněné komunikace.

Z inženýrských sítí je elektřina na kraji pozemku, kanalizace, vodovod a plyn je možné napojit z více míst v dosahu cca 100m. Na kraji pozemku je sloup elektrického napětí o síle 20 kV, jehož ochranné pásmo činní 7m. Takže na pozemku je stále mnoho místa, kam stavbu umístit (viz plánek). Toto vedení lze také přemístit do země.

V obci Ruda bydlí cca 750 obyvatel a je zde dobrá občanská vybavenost (obecní úřad, školka, kulturní dům, COOP, stavebniny, autoopravna, autobus). Do okresního města Rakovník je to 10 km, na Zličín či Letiště je to autem cca 25 min a autobusem 35 min. Křivoklátské lesy se rozléhají téměř do nekonečna.

Odkaz na webové stránky obce Ruda, kde najdete územní plán, pohledy z dronu a další informace je zde:
https://www.obec-ruda.cz/
Pro další informace a termín prohlídky kontaktujte makléře.

Číslo nabídky:361064Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Doprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Bílý Milan
Kontakt na makléře Bílý Milan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.