RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 377 m2, Litoměřice

750 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Litoměřice

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi zahradu o výměře 377m2 na Bídnici nad Litoměřicemi.
Bídnice je dosti nápadný a z části i zalesněný vrch v CHKO České středohoří. Nachází se asi 2 km severozápadně od Litoměřic, asi 1 km severně od sousedního vrchu Radobýl a asi 2,5 km jihozápadně od přírodní památky Hradiště a asi 1,5 km jihovýchodně od vrchu Plešivec. Na východním ubočí směrem k Litoměřicím se nalézají sady a zahrádkářská kolonie.
Předmětem nabídky je zahrada v osobním vlastnictví s podílem na příjezdové cestě na které je již umístěna základová deska a vybudované terasy. Dle platného územního regulativu lze na pozemku postavit zahrádkářskou chatu pro uskladnění plodin a nářadí o zastavěné ploše do 30 m2 a objemu stavby 110 m3 příklad dle vizualizace. Pozemek je svažitý s krásným výhledem na Litoměřice. Přípojky umístěny na hranici pozemku, elektřina v antoníčku a sezónní voda přivedena do šachty. V případě zájmu o prohlídku volejte náš tým. Zahrada je volná ihned po zaplacení kupní ceny odesláním do advokátní úschovy. Úvěr zařídíme, vaši nemovitost můžete nabídnout jako protihodnotu.

Číslo nabídky:361114Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Michal Kožíšek
Kontakt na makléře Michal Kožíšek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.