RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej výroby, 1202 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Slatina

V přímém zastoupení majitele vám nabízíme možnost koupě komerčního objektu v Brně Slatině na ulici Hviezdoslavova.

Objekt se skládá z přízemí a patra. Přičemž každé z podlaží má možnost samostatného vstupu. Celková užitná plocha objektu je cca 330m2.

V přízemí domu se aktuálně nachází dílna, skladovací prostory, kuchyňka, sociální zařízení, sklep a kotelna. Následuje menší mezipatro se vstupní halou a schody do 1. patra. Zde najdeme kancelářské prostory, kuchyňku, sociální zařízení, a dílnu.
Samotný objekt je ve velmi dobrém technickém stavu.

Přibližně před 3 lety proběhla rozsáhlejší rekonstrukce v podobě výměny všech oken, kompletní výměna elektroinstalace, vody, topné soustavy a vystavění sádrokartonových příček mezi jednotlivými místnostmi. O vytápění celého objektu se starají dva nové plynové kotle. Ohřev vody pak řešen pomocí průtokových ohřívačů.

Budova stojí na pozemku p.č. 2952/5 v k.ú. Slatina, který je v současné době v majetku Statutárního města Brna s tím, že současný vlastník má jíž od města souhlas s odkupem části pozemku pod budovou. Tento pozemek je kompletně oplocený a současný vlastník jej využívá na základě platné nájemní smlouvy s městem. Aktuální výše měsíčního nájmu činí 12.696,-kč. Se souhlasem města, lze tento pozemek dále podnajmout a tím snížit náklady na nájemné.
Celkové měsíční náklady na provoz budovy činí 7.890,-kč Z toho 4.510,-kč jako zálohy na dodávku plynu, 3.180,-kč zálohy na elektřinu a 200,-kč jako záloha na vodné / stočné.

Hlavním benefitem budovy je její umístění a poloha v průmyslové zóně. Bezproblémový příjezd pro zásobování i kamionovou dopravu. Výborná dostupnost z dálnice D1 i do samotného centra města.
Průkaz energetické náročnosti v tuto chvíli není k dispozici, proto uvádíme třídu G.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat konečného zájemce dle jím zvolených kritérií.

Uvedená cena je včetně odměny RK a kompletního realitního servisu.

Více informací a sjednání termínu prohlídky vám rád sdělím po telefonické domluvě případně emailu.

Číslo nabídky:361284Plocha užitná:330
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.