RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 831 m2, Horní Radslavice

1 762 550,00 Kč  (Včetně provize RK)

Horní Radslavice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek k bydlení v obci Horní Radslavice u Velkého Meziříčí o výměře 831 m². V katastru nemovitosti se pozemek skládá ze tří pozemků: zastavěné plochy (255 m²), zahrady (223 m²) a zeleně (353 m²). Zemědělská usedlost, která se zde nyní nachází je určena spíše k demolici, proto je pozemek nabízen jako stavební pro venkovské bydlení. Jedná se o částečně rovinatý pozemek, který je v zadní části svažitý. Je zde přivedena elektřina i obecní vodovod, odpad sveden do jímky.
Obec Horní Radslavice se nachází v krásné přírodě v nadmořské výšce 514 m n. m., přibližně 10 km jihozápadně od Velkého Meziříčí v okrese Žďár nad Sázavou. Žije zde přibližně 100 obyvatel.
V obci najdete obecní úřad, hřiště a za další občanskou vybaveností jako jsou školy, zdravotní střediska a obchody obyvatelé dojíždí do okolních obcí. Dopravní spojení mezi obcemi je možné i autobusovou linkou Měřín – Velké Meziříčí. Velkou výhodou je nájezd na dálnici D1 u Měřína, vzdálený jen 10 minut cesty od Horních Radslavic.
Pro milovníky turistiky a cykloturistiky mám dobrou zprávu, územím obce vede značená cyklotrasa č. 103 Kadov – Třebíč (část dálkové trasy Jeseník – Znojmo). Odstartujte s přáteli cyklovýlet třeba u kapličky nebo u rybníka a dojeďte až do Jeseníků …
V případě zájmu o bližší informaci či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:361383Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:dálkový vodovod

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Bc. Svobodová Petra
Kontakt na makléře Bc. Svobodová Petra

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.