RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 51433 m2, Děčín

18 001 600,00 Kč  (Včetně provize RK)

Děčín

V atraktivní lokalitě Děčín – Folknáře nabízíme na prodej soubor pozemků o celkové výměře 51 433 m2. Pozemky jsou situovány v okrajové části města Děčín, jsou mírně svažité se sklonem jihozápadním směrem, nad inverzní čarou a s pěkným výhledem na České středohoří a Děčínský Sněžník.

Pozemky nyní tvoří z naprosté většiny louka v nájmu zemědělce, jsou tak pravidelně sečeny. Nájemní smlouva je v platnosti do 12/2023.

Podle územně plánovací informace zde může stát maximálně 50 rodinných domů, zastavitelnost jednotlivých pozemků pro výstavbu je 25%. Možnosti další výstavby uvádí územně plánovací informace.
Pro realizaci výstavby je třeba lokalitu připravit. Jde zejména o navýšení kapacity stávajícího vodojemu, odkanalizování lokality do veřejné kanalizace v ulici Liberecká (700 m) a rozšíření stávající příjezdové asfaltové komunikace ze tří na šest metrů, případně vytvoření vyhýbacích zálivů. Blíže situaci popisuje fotografie výřezu z katastrální mapy v nabídce. Výši odhadovaných investic jsme zohlednili v ceně pozemků.

Uvedená cena platí pro prodej pozemků jako celku. Prodejní cenu zasíťovaného pozemku pro výstavbu rodinných domů odhadujeme na úrovni 2000 Kč/m2, v budoucnu se předpokládá růst cen. V těsném sousedství lokality zprostředkovala naše kancelář prodej částečně zasíťovaných pozemků (přivedena elektřina). Ve městě a jeho blízkém okolí se žádný podobný developerský projekt v takovémto rozsahu nerealizuje, nová výstavba chybí.

Právní stav: 12 spoluvlastníků je zastoupeno jednou fyzickou osobou na základě plné moci.
V případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře nabídky.

Číslo nabídky:361407Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Kostovič Petr
Kontakt na makléře Mgr. Kostovič Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.