RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vily, 340 m2, Všenory

11 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Všenory

Nabízíme k prodeji prvorepublikovou vilu k rekonstrukci, postavenou arch. Otokarem Svobodou roku 1928, v rezidenční části obce Všenory zasazené do zeleně, s pozemkem 2005m2 a se stavebním povolením. Dům je samostatně stojící dvoupodlažní s obytným podkrovím, stojí na mírně svažitém pozemku s výhledem na brdské lesy. Celý objekt je postaven z cihlového zdiva, nově zastřešen taškovou krytinou. Napojen je na elektrickou, plynovodní a kanalizační rozvodnou síť. Zásobování vodou je řešeno z vlastní studny s možností napojení na veřejný vodovod. Okna jsou původní špaletová, některá již vyměněna za plastová. Příslušenství domu tvoří garáž zasazená do svahu s přístupem přímo z ulice a vedlejší stavba zahradního nebo jiného domku bez střešní konstrukce. K rekonstrukci byl zpracován projekt s vydaným stavebním povolením jak na dům, tak na rozšířenířeníá garáže na větší dvougaráž se vstupem rovnou do domu. Též je počítáno s další parkovací plochou u domu. Vstup na zahradu bude umožněn ze všech podlaží. V domě je možné vybudovat 3 jednotky, nebo jednu a mezonetový byt. Samotná stavba byla postavena velmi poctivě, dům nemá žádné viditelné praskliny a v základech se nehýbe. Obec Všenory se nachází asi 15 minut od Prahy po strakonické dálnici, k dispozici je také vlaková či autobusová doprava. Součástí projektu je též položkový rozpočet. Současný majitel je schopen pomoci se zajištěním rekonstrukce. Pro rychlejší komunikaci prosím volejte.

Číslo nabídky:361449Plocha užitná:340
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:před rekonstrukcíBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Ing. Köhlerová Lucie
Kontakt na makléře Ing. Köhlerová Lucie

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.