RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1000 m2, Nový Šaldorf-Sedlešovice

3 700 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Nový Šaldorf-Sedlešovice

Nabízíme k prodeji lukrativní pozemek v obci Nový Šaldorf - Sedlešovice v těsné blízkosti města Znojma. Pozemek je již samostatně vytyčený a to parcelou č. 912/4 v Katastru nemovitosti, jedná se o celkovou výměřu 1000m2, který je již oplocený. Vznik nového pozemku došlo rozdělením z pozemku 912/1 a vznikl tak nový samostatný pozemek č. 912/4 , který se nachází v zastavitelném území, pro záměr výstavby rodinného domu, kde je třeba vypracovat územní studii. V územní studii je potřeba vymezit veřejná prostranství v souladu s vyhláškou 501/2006 Sb., v platném znění, navrhnout dopravní řešení s důrazem na vytvoření dopravního skleletu s maximální eliminací slepých komunikací apod. Výstavba rodinných domů v lokalitě Pod družstvem, zastavitelné území - Z-VI je podmíněna vypracováním územní studie. Více v RK, prohlídky po domluvě s makléřkou. IS na hranici pozemku, elektřina, voda, plyn a kanalizace (přečerpání, tlaková). Šíře pozemku cca 19m a délka 54m.

Číslo nabídky:361666Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod, rozvod studené a teplé vody
Elektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Bc. Leona Pilařová Slavíčková
Kontakt na makléře Bc. Leona Pilařová Slavíčková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.