RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zemědělské usedlosti, 255 m2, Horní Radslavice

1 605 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Horní Radslavice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji venkovské stavení s pozemkem k bydlení v obci Horní Radslavice u Velkého Meziříčí o celkové výměře pozemků 831 m². V katastru nemovitosti se skládá ze tří pozemků: zastavěné plochy (255 m²), zahrady (223 m²) a zeleně (353 m²). Dům, který se zde nyní nachází je ve špatném stavu a je určen k úplné přestavbě či demolici. Jedná se o smíšenou stavbu, která je napojena na elektřinu a vodovod, odpad je sveden do jímky. Přední rovinatou část pozemku tvoří zastavěná plocha a na ni v zadní části navazuje svažitý a otevřený pozemek. Přístup k němu je i ze zadní strany přes obecní zeleň.

Obec Horní Radslavice se nachází v krásné přírodě v nadmořské výšce 514 m n. m., přibližně 10 km jihozápadně od Velkého Meziříčí v okrese Žďár nad Sázavou. Žije zde přibližně 100 obyvatel.

V obci najdete obecní úřad, hřiště a za další občanskou vybaveností jako jsou školy, zdravotní střediska a obchody obyvatelé dojíždí do okolních obcí. Dopravní spojení mezi obcemi je možné i autobusovou linkou Měřín – Velké Meziříčí. Velkou výhodou je nájezd na dálnici D1 u Měřína, vzdálený jen 10 minut cesty od Horních Radslavic.

Pro milovníky turistiky a cykloturistiky mám dobrou zprávu, územím obce vede značená cyklotrasa č. 103 Kadov – Třebíč (část dálkové trasy Jeseník – Znojmo). Odstartujte s přáteli cyklovýlet třeba u kapličky nebo u rybníka a dojeďte až do Jeseníků …

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doložen, proto uvádíme energetickou třídu G.

V případě zájmu o bližší informace či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:362163Plocha užitná:255
Kategorie:

Zemědělské objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:špatný
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Bc. Svobodová Petra
Kontakt na makléře Bc. Svobodová Petra

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.