RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem skladu, 972 m2, Křešice

Informace u makléře

Křešice

Třeboutice leží necelé tři kilometry východně od Litoměřic směr Štětí/Mělník. V této obci nabízím skladovací prostory v podobě poloviny haly se třemi samostatnými vjezdy pro nákladní automobil (vjezd 3.2 m šířka, 3.5 m výška). Celková výměra skladovací plochy činí 975 m2. Prostor je řešen jako celek bez příček či jiného rozdělení. U každého ze tří vjezdů je vyčleněna plocha pro parkování jednoho vozu. Celkem jsou k dispozici 3 parkovací stání stálá + další parkovací plocha je k dispozici jako manipulační plocha pro vaše obchodní partnery. Výška v místě zlomu boční konstrukce do krovu 6.2 m. Výška do štítu konstrukce 8.3 m. Šířka haly 18 m, délka haly 54 m. Podlaha betonová.
Sklad není vytápěn a k dispozici je jen elektřina. Ta se hradí paušálně 1 500,-Kč měsíčně. Vaši případnou kancelář nahradí stavební buňka, kterou lze umístit do prostor haly. Sociální zázemí nutno řešit např. pronájmem mobilní toalety. A pokud vám zbyde čas, tak si po práci můžete zajít na ryby k Labi, které je vzdálené cca 100 m od haly nebo si zasurfovat na Fun&Wake Třeboutice.
V případě zájmu jsem připraven zodpovědět vaše dotazy.

Číslo nabídky:363122Plocha užitná:972
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Pronájem

Jednotka:za měsícStav objektu:velmi dobrý
Budova:montovaná
Čížek Aleš
Kontakt na makléře Čížek Aleš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.