RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1058 m2, Nebovidy

Nedostupné, nevolat

Nebovidy

Chcete bydlet v blízkosti Brna a přesto v přírodě? Hledáte klidné místo s nádherným výhledem do lesů?
Máme pro vás ve výhradním zastoupení majitele stavební pozemek v příměstské obci Nebovidy na okraji jihozápadního sektoru města Brna. Pozemek je ze 3 stran ohraničený plotem a je situovány na východ. Pozemek má plochu 1058 m2, šířku 21 metrů a délku téměř 54 metrů na delší straně. Na okraji pozemku je připojení na elektrickou síť (schváleno je zde 3x25A), je zde možnost realizovat studnu na více místech, odpad bude nutno řešit do jímky nebo do ČOV.
K pozemku je vypracován i projekt a stavební povolení ke stavbě domu plus stavební povolení na ČOV.
Největší výhodou tohoto pozemku je jeho poloha a výhled. Ráno vstanete budete si dávat kávu při výhledu do přírody a budete poslouchat zpěv ptáků. Jste kousek za Brnem a přitom v přírodě. Chcete na procházku? Jasně, jste přece na okraji přírodního parku Bobrava. Chcete nakoupit? Žádný problém, za 5 minut jste ve Futuru. Tento pozemek je dokonalý kompromis mezi městem a vesnicí.
V případě zájmu jsme připraveni Vám pomoci s financováním.
Více informací naleznete na tomto odkazu: https://www.remaxdelux.cz/microsite/nemovitost/prodej-pozemku-pro-bydleni-1058-m2-nebovidy

Těšíme se na Vás na prohlídkách.

Číslo nabídky:363125Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:Studna
Elektřina:230 V, 380 V

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.