RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1058 m2, Nebovidy

5 999 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Nebovidy

Chcete bydlet v blízkosti Brna a přesto v přírodě? Hledáte klidné místo s nádherným výhledem do lesů?
Máme pro vás ve výhradním zastoupení majitele stavební pozemek v příměstské obci Nebovidy na okraji jihozápadního sektoru města Brna. Pozemek je ze 3 stran ohraničený plotem a je situovány na východ. Pozemek má plochu 1058 m2, šířku 21 metrů a délku téměř 54 metrů na delší straně. Na okraji pozemku je připojení na elektrickou síť, sousední pozemek má studnu a i na tomto pozemku jsou nalezeny prameny, odpad bude nutno řešit do jímky nebo do ČOV.
K pozemku je vypracován i projekt a stavební povolení na bungalov s omezením do maximální plochy půdorysu budoucího domu do 100m2.
Největší výhodou tohoto pozemku je jeho poloha a výhled. Ráno vstanete budete si dávat kávu při výhledu do přírody a budete poslouchat zpěv ptáků. Jste kousek za Brnem a přitom v přírodě. Chcete na procházku? Jasně, jste přece na okraji přírodního parku Bobrava. Chcete nakoupit? Žádný problém, za 5 minut jste ve Futuru. Tento pozemek je dokonalý kompromis mezi městem a vesnicí.
V případě zájmu jsme připraveni Vám pomoci s financováním.
Více informací naleznete na tomto odkazu: https://www.remaxdelux.cz/microsite/nemovitost/prodej-pozemku-pro-bydleni-1058-m2-nebovidy

Těšíme se na Vás na prohlídkách.

Číslo nabídky:363125Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:Studna
Elektřina:230 V, 380 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.