RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem bytu 2+1, 50,6 m2, Dobřichovice

13 000,00 Kč 

Dobřichovice

REMAX Elite exkluzivně nabízí pronájem obecního bytu v 2. patře bytového domu o dispozici 2+1 a 51 m². Byt je vybaven moderní kuchyní s elektrickou troubou. Je vytápěn elektrickými přímotopy a má elektrický boiler. V domě je společná kolárna a sušárna. K bytu patří velmi prostorný sklep o 8m², který sloužil jako dílna.

Dobřichovice jsou krásné město nacházející se v údolí řeky Berounky kousek od Prahy a to necelých 20 minut autem nebo 35 minut vlakem. Nabízí velké množství obchodů, restaurací, časté kulturní akce a plnou sociální vybavenost. Vše kousek od přírody.

Výběr nájemce probíhá obálkovou metodou. Do označené obálky (jméno, tel. nebo email, nabídka výše nájmu - byt č.8) napište na papír výši nájmu (bez energií, jinak bude nabídka vyřazena), kterou nabízíte. Zalepenou obálku následně předáte na prohlídce, osobně donesete, nebo zašelte poštou na Městský úřad Dobřichovice. Nejvyšší nabídka vyhrává (město si vyhrazuje vybrat jiného nájemce z důvodu exekuce, insolvence nebo záznamu v trestním rejstříku). Nájemce bude vybrán radou města. Nabídky je možné podávat do 5.5.2023. Potřebné informace jsou dostupné na https://www.dobrichovice.cz/uredni-deska/zamer-pronajmu-obecniho-bytu-c8-cp629-prodlouzeno-43.html?kshow=11

K nastěhování od 1.6.2023, po dohodě je možné dříve. Minimální doba nájmu jsou 2 roky. Kauce je 1 měsíční nájem, zálohy 650 Kč měsíčně na vodné a stočné a společné služby domu + přepis elektřiny na nájemce (cca 2-3 tisíc Kč měsíčně dle počtu nájemců a spotřeby). Neplatíte provizi RK.

Číslo nabídky:363441Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4Podkategorie:

2 + 1

Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objektStav objektu:dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

státní/obecní

Cvrček Adam
Kontakt na makléře Cvrček Adam

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.