RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 950 m2, Brno

Informace u makléře

Brno

V Brněnských Ivanovicích Vám nabízíme stavební pozemek pro výstavbu rodinného domu.

Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku.

Ve spolupráci s předním evropským výrobcem dřevostaveb firmou HAAS FERTIGBAU nabízíme pro zájemce výstavbu nízkoenergetické novostavby rodinného domu 4+kk s garáží na klíč.
Nízkoenergetická dřevostavba-energetická třída A na klíč, s důrazem na nejvyšší kvalitu použitých materiálů a provedených prací.
Zastavěná plocha domu je 85 m2.
Patrový rodinný dům Skywood 2-126 nabízí celkem 126 m2 užitné plochy. Dispozice 4 + KK s garáží vám hned po vstupu do interiéru nabídne vstupní halu se schodištěm do patra. Z haly se vstupuje do velkého obývacího pokoje, spojeného s kuchyňským koutem a jídelnou, do technické místnosti s WC a do garáže. V patře jsou pak tři další pokoje, šatna a velká koupelna s WC.
Orientace obytných místností je navržena směrem do zahrady.
Z obytného prostoru je francouzskými okny zpřístupněna pobytová terasa na zahradě.
Vytápění zajištuje tepelné čerpadlo a je řešeno jako podlahové v celém domě, díky čemuž má dům velmi nízké náklady na provoz při dnešních vysokých cenách energií. Spotřeba celkové energie na vytápění je 10,7 MWh/rok! Záruka na konstrukci domu je 30 let!
Možnost dodávky RD ve stupni hrubá stavba, k dokončení nebo na klíč.
Cena RD zahrnuje pozemek, výstavbu RD na klíč - základová deska, samotná stavba RD na klíč, stavební povolení, právní služby a DPH a je platná do konce dubna 2023.

Velikost pozemku se může mírně lišit. Stanovená cena je odvislá od velikosti pozemku.

Stupeň dokončení Haas COMPLETE, neboli "na klíč" je šitý na míru klientům, kteří chtějí využít veškerého komfortu kompletní dodávky rodinného domu Haas Fertigbau. Dům dokončený na klíč je budoucím uživatelům předán ve stavu umožňujícím okamžité nastěhování.

V ceně domu COMPLETE jsou zahrnuty podlahy včetně finální krytiny, dlažby a obklady, zařizovací předměty v koupelně a na WC, vnitřní dveře a veškeré výmalby. Stačí nainstalovat svítidla a kuchyňskou linku a můžete bydlet. Součástí standardního vybavení je i tepelné čerpadlo napojené na podlahové teplovodní vytápění.

Pro více informací volejte makléře zakázky.

Číslo nabídky:363445Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 V
Ing. Kesler Miloš
Kontakt na makléře Ing. Kesler Miloš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.