RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 500 m2, Žarošice

1 072 600,00 Kč  (Včetně provize RK)

Žarošice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 500 m2, v obci Žarošice, okres Hodonín.
Pozemek se nachází ve dvou výškových úrovních, s výškovým rozdílem přibližně 3,5 m. Je umístěn v klidné boční ulici, přesto nedaleko středu obce. Uliční šíře činí přibližně 20 m, v této úrovní má pozemek výměru přibližně 200 m2, v jeho zadní části se nacházejí 2 sklepy. Zbývající výměra pozemku se nachází v jeho horní části, to je přibližně 3,5 m nad touto úrovní.

Veškeré inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku, dále je zde studna.

V obci Žarošice je výborná občanská vybavenost, jako mateřská školka, škola 1. - 9. stupeň, lékař, zubař, pošta, lékárna, čerpací stanice, obchody aj. Dostupnost do Kyjova a Brna zajišťuje pravidelná autobusová linka. Autem Kyjov 16 km, Slavkov u Brna 15 km a Brno 32 km.

Číslo nabídky:363558Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Marek Bělský
Kontakt na makléře Marek Bělský

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.