RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 8554 m2, Ústí nad Labem

2 570,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ústí nad Labem

V zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji jedinečný pozemek o výměře 8.554 m2, který je součástí lokality Severní Terasa – Stříbrníky. Tato lokalita, určená k zástavbě, je poměrně specifické území v rámci města Ústí nad Labem. Lokalita je obklopena ze západu, severu i východu obytnými sídlišti z osmdesátých let. Na západě je to výrazný soubor Severní Terasa, na východě sídliště Dobětice a v přímém kontaktu na severní straně je to stejnojmenné sídliště Stříbrníky. Toto umístění společně s atraktivní terénní konfigurací, výhledy a příznivou orientací ke světovým stranám dělá z místa jedno z nejatraktivnějších míst pro bytovou výstavbu v Ústí nad Labem. Jedná se tedy o poměrně exponované místo v centrální části území Ústí nad Labem, které je dosud nezastavěné, a které se přímo nabízí k dalšímu zastavění.
Celé území bylo územním plánem definováno jako území k bytové zástavbě. K tomu účelu byla zpracována celková územní studie, která vychází z územního plánu a představuje orientační zastavovací plán celého území. Velkou výhodou tohoto území je již existující celková občanská vybavenost, kterou poskytuje stávající sídlištní zástavba a také dopravní síť MHD.
.
Nabízený pozemek je částí popsaného územního celku a na přiložených dokumentech a fotografiích je označen buď zákresem, nebo šipkou. Zákres pozemku je orientační a vychází z katastrální mapy.
Převažující účel využití zástavby nabízeného pozemku je bydlení městského charakteru, tj. bytové domy s příměsí nerušících obslužných funkcí místního významu včetně ploch obytné zeleně.
Popis lokality a dokumenty vychází z Územní studie, která je veřejně dostupná na stránkách Města Ústí nad Labem.
V případě zájmu prosím kontaktujte pro další informace makléře zakázky.

Číslo nabídky:363633Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mašín Dušan
Kontakt na makléře Mašín Dušan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.