RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 98 m2, Dlouhá Loučka

995 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Dlouhá Loučka

Prodej samostatně stojícího RD sestávajícího se z obytné části - jednou bytovou jednotkou 2+1 s přísl. a z nebytové části - bývalé hospodářské části, nacházejícího se v obci a k.ú. Dlouhá Loučka.
Příjezd k nemovitosti je po zpevněné asfaltové obec. komunikaci a nezpevněné obecní cestě a dále přes pozemek cizího vlastníka v majetku ČR - Státního pozemkového úřadu.
Dům je v obyvatelném stavu, ale bude nutné počítat s budoucími náklady do modernizace domu, vybudování čističky nebo septiku, zprovoznění otopného sytému, který je v současné době nefunkční.
Dům je v původním stavu, pouze okna byla v obytné části v r. 2021 vyměněna za plastová. Podlahy jsou původní, z části betonové z části dřevěné, pokryté PVC a koberci.
Sociální zařízení je vybaveno sprchovým koutem, umyvadlem a chemickým WC. WC kombi je nefunkční. Stropy jsou trámové, v hospodářské části špatné a místy propadlé. Střecha je sedlová pokryta starými cementovými taškami.
Vytápění bylo ústřední elektrickým kotlem, momentálně nefunkční a dům vytápí lokálně el. přímotopem. Ohřev TV je přes. el bojler.
Přízemí domu se v obytné části o výměře 55,72 m2 sestává ze vstupního zádveří, předsíně sociálního zařízení, kuchyně, obývacího pokoje a ložnice. Obytná část se dá rozšířit o další místnost o výměře 12 m2. Hospodářská část RD se sestává ze dvou skladů chléva a přístavby, celkem o výměře 42,20 m2.
Téměř celá obytná část domu stojí na pozemku cizího vlastníka na parc.č. st. 114/2, hospodářská část na vlastním pozemku parc.č. st. 114/1. Přilehlé užívané pozemky ČR mají prodávající v pronájmu.
Dům je částečně podsklepený s vchodem do sklepa z venku z parcely č. 114/2.
Z hospodářské části domu je přístup po dřevěných schodech na půdu, přičemž půdní prostor se rozprostírá nad celou obytnou a hospodářskou částí. Na původní hospodářskou část navazuje přístavba.
Dům je napojený na obecní vodovodní přípojku a na elektřinu (slabý i motorový proud). Plynová přípojka není, rovněž chybí septik nebo jímka. WC je chemické a z koupelny a kuchyně voda odtéká trativodem.
Na rodinný dům navazují okolní pozemky ve vlastnictví České republiky - Státního pozemkového úřadu, kdy jejich část mají majitelé v pronájmu. Pronajaté pozemky jsou oplocené a tvoří v podstatě funkční celek s rodinným domem.

Číslo nabídky:363642Plocha užitná:98
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Roušarová Hana
Kontakt na makléře Roušarová Hana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.