RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 970 m2, Zdiby

8 420 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Zdiby

Stavební pozemek mezi novými RD v lokalitě Zdiby-Brnky, lokalita Zlatý kopec - inženýrské sítě přímo na pozemku, připravené k napojení, možno ihned stavět, stavba zahájena skrývkou ornice a založením základů.
Předmětem prodeje je pozemek o výměře 970 m2 včetně vytyčení půdorysu budoucího RD s provedenou skrývkou ornice. Na pozemku je možno ihned stavět na již zahájené stavbě. Projekt k dispozici. Pozemek má obdélníkový tvar, je oplocený a nachází se na jižním okraji obce. Lokalita přímo hraničí s městskou částí Praha Dolní Chabry. Z budoucího druhého nadzemního patra je možný pohled na Severní okraj Prahy směr Bohnice, Troja. Obecní vodovod, elektřina a veřejná kanalizace je k napojení přímo na pozemku. K pozemku vede široká asfaltová komunikace a veřejné osvětlení. Dle platného územního plánu je pozemek zařazen do kategorie „Bydlení v rodinných domech městské a příměstské“. Zastavěnost pozemku je 25% z jeho výměry , maximální výška domu může být 8 metrů. Obec nabízí kompletní občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost autem, i veřejnou dopravou. Např. zastávka místní autobusové linky č.774 je 200 m.
500m od pozemku je zastávka příměstské integrované dopravy, cesta autobusem PID na stanici metra linky C Kobylisy trvá 12minut. V úseku Kobylisy - Dolní Chabry - Zdiby je naplánována výstavba tramvajové trati, která lokalitu ještě více zatraktivní.
Obec Zdiby nenabízí jen kompletní občanskou vybavenost – škola, školka, supermarket, obchody a restaurace, ale je i součástí chráněné krajinné oblasti Dolní Povltaví, krátkou procházkou se tak dostanete k Vltavě. Pro milovníky procházek nebo cyklistiky tato lokalita nabízí bezpočet možností, včetně známé cyklostezsky podél Vltavy. Jen pár minut jízdy od centra Prahy můžete bydlet za mnohem nižší cenu, než jsou dnes již cenově nedostupné pozemky v Praze. Pozemek lze financovat hypotečním úvěrem – zdarma pro Vás zařídí náš finanční specialista!

Číslo nabídky:363658Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Markéta Stanová
Kontakt na makléře Ing. Markéta Stanová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.