RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem rodinného domu, 94 m2, Dobev

24 000,00 Kč 

Dobev

Vaše jistota v nejisté době. Nabízím k pronájmu energeticky úspornou novostavbu dvoupodlažního domu/bytu 4+kk o rozloze 94 m2 s pozemkem o výměře cca 340m2 (podle varianty a bude upřesněno po finálním zaměření). Součástí bydlení je prostorná terasa i parkování. Dům/byt se nachází v žádané lokalitě obce Oldřichov u Písku.

Tento dům/byt jsme postavili tak, abychom vám pomohli vyřešit v dnešní době vaše bydlení za drahé energie. Nemovitost má velmi nízkou spotřebu! Leží na krásném místě, a přitom nabízí výbornou dostupnost do města.

Dům/byt splňuje všechny požadavky na moderní a praktické bydlení v žádané lokalitě v blízkosti Písku. Praktická dispozice: V přízemí se nachází zádveří, samostatné WC, sklad, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Schodiště do nadzemního podlaží vás zavede do tří samostatných pokojů a koupelny s WC.

Podrobnější informace o stavu stavby k předání rád zájemcům sdělím.

Dům/byt má v plánu kuchyňskou linku, parkovací stání pro 1 vozidlo, pozemek s těsně přiléhající 12 m2 terasou, samostatné vytápění tepelným čerpadlem, v přízemí podlahové topení, v patře radiátory. Napojení na obecní vodovodní řad a kanalizaci. Na střeše příprava pro fotovoltaiku (s možností zvolení výkonu). Parkovací stání je plánováno s přípravou na osazení nabíjecí jednotky pro elektroautomobil.

Klidné místo v části obce Oldřichov u rybníčka s výhledem město Písek a Písecké hory.
Tato nabídka je součástí plánované postupné výstavby bytů/rodinných domů.

Předpokládané kompletní dokončení domů/bytů a jejich předání plánujeme na 2Q/2023.

Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

Číslo nabídky:364234Plocha užitná:94
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Jednotka:za měsíc
Stav objektu:novostavbaBudova:dřevěná
Bc. Švec Pavel
Kontakt na makléře Bc. Švec Pavel

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.