RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej skladu, 1872 m2, Teplice

Informace u makléře

Teplice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi zajímavou nemovitost k podnikání. Jedná se o multifunkční areál v Teplicích - Novosedlicích. Nabízené prostory jsou kombinované, tedy výrobní, skladové a kancelářské.

Možnosti využití této nemovitosti jsou široké a prostory mohou sloužit k podnikatelské činnosti napříč obory. Nabízí se využití pro lehkou výrobu, kanceláře, sklady, obchodní a komerční činnost, montáž apod. Celý areál vytváří ucelené zázemí pro sídlo firmy. Výrobní část a skladové haly mají podlahovou plochu cca 1030m2. Administrativní část o podlahové ploše cca 260m2 má vybudované vynikající zázemí pro zaměstnance. Plánek a popis jednotlivých prostor včetně rozměrů naleznete v přiložené tabulce.

Areál má výbornou dopravní dostupnost. Přibližně 400 m od něj se nachází hlavní silnice E13 s rychlým napojením na dálnici D8 do Německa. Celá nemovitost je připojena na elektronický bezpečnostní systém. Vstupní brána má dálkové ovládání. Uvnitř objektu je parkovací plocha, kde může parkovat až 11 osobních automobilů. Objekt má plně instalované datové rozvody a přípravu na připojení datové antény. Sklady jsou vybaveny regály a jsou zde dvě rampy pro zásobování dodávkovými vozy. Příjezd k rampám je z vnějšku areálu. Uprostřed výrobní haly se nachází příprava pro výtah. V kancelářské části jsou sociální zařízení, dvě kuchyně a šatny. Vytápění zajišťují plynové kotle. Prostory mají podružné měření spotřeby energií. Na podlahách je dlažba, ve výrobních a skladových prostorech litá podlaha. Technický stav objektu je vynikající. Prostory odpovídají všem bezpečnostním a technickým předpisům. Napojením objektu na veškerou infrastrukturu se zvyšuje výrazně jeho využitelnost. Pro další informace nebo sjednání termínu prohlídky prosím kontaktujte níže uvedeného makléře nabídky.

Číslo nabídky:364245Plocha užitná:1290
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Bc. Malík Stanislav
Kontakt na makléře Bc. Malík Stanislav

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.