RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 600 m2, Rokytnice v Orlických horách

Informace u makléře

Rokytnice v Orlických horách

Nabízím vám exkluzivní prodej výjimečné nemovitosti. Rodinný dům s pekárnou. Celková podlahová plocha 600 m2. Pekárna včetně veškerých podpůrných prostor se nachází v přízemí. V patře je k dispozici byt 5 + 1 se dvěma koupelnami s možností úpravy na 7+1. Nemovitost skýtá širokou škálu využití.
1) Pro nadšence, kteří by chtěli oživit značku Rokytnického pečiva je zde možnost zprovoznit pekárnu. Dle vyjádření místního odborníka je možno tak učinit do jednoho měsíce. Výhodou je, že byt ve 2. nadzemním podlaží je možno okamžitě bez jakýchkoliv úprav používat. Majitel vlastní ještě další dům na náměstí, kde je v současné době prodejna potravin a uvítal by zde prodej pečiva s unikátní recepturou, o kterou je ochoten se podělit.
2) Další možností je zrekonstruovat přízemí na restaurační prostory a patro na pokoje/apartmány a využití nemovitosti k rekreačním účelům. V okolí je spousta možností využití volného času, jak na turistiku v letním období, tak i na lyžařské vyžití v zimních měsících – lyžařská střediska Říčky, Deštná nebo přímo v Rokytnici.
3) V neposlední řadě je možno využít nemovitost přímo k bydlení a v průběhu času si promyslet využití současných výrobních prostor v přízemí – buď k rozšíření bydlení a nebo k podnikání,
Jak je zmíněno v průvodním videu, tato jedinečná nemovitost má za sebou velmi zajímavou minulost a je jen na vás, jakou jí vtisknete budoucnost.

Číslo nabídky:364663Plocha užitná:600
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená
Ing. Gajda Milan
Kontakt na makléře Ing. Gajda Milan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.