RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2974 m2, Velké Popovice

16 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Velké Popovice

V exkluzivním zastoupení nabízíme stavební s vydaným povolením na RD 5+1 v obci Velké Popovice, části Lojovice.
Jedná se o dva pozemky č.p. 207/19 / zahrada 97 m2, kde je navržen vjezd a č.p. 37/2/zahrada 2877 m2.
Pozemek je v klidné části vesnice situovaný v údolí, obklopen lesem a sadem. Jedná se o jižně orientovaný svah s jedinečným výhledem na lesy a louky celého Posázaví.
Projekt rodinného domu, podle návrhu je navržen tak, aby bylo absolutní soukromí zachováno, je navržen jako pasivní dřevostavba s monolitickým, obytným suterénem. Součástí stavebního povolení je i koupací jezírko. Zastavitelnost pozemku není projektem naplněna.
Pro vlastní vrtanou studnu je rovněž vydáno platné stavební povolení.
Pozemek je přístupný po obecní komunikaci. Vjezd je povolen a připraven k realizaci. Na hranici pozemku je připravena k napojení přípojka silnoproudu, přípojka obecní kanalizace a přípojka obecního vodovodu.
Obec Velké Popovice se nalézá 24 km jihovýchodně od Prahy, při sjezdu D1 Velké Popovice-Stránčice. Od pozemku je autobusová zastávka PID 10 min. chůze. V obci Velké Popovice vzdálené 3 km je mateřská škola, školka, pošta, ordinace praktického lékaře, ale také příjemná cukrárna, pivovarská restaurace, nebo sportoviště a kulturní a společenské vyžití. V zimě jsou zde upravené tratě na klasické lyžování. Do Říčan je to 11 km a zde najde veškerou občanskou vybavenost a spojení vlakem do Prahy.
Místní část Lojovice, se nachází ve středu Velkopopovického přírodního parku, proto je zde výstavba velmi omezena. A proto tento pozemek je jedinečnou příležitostí, jak žít u Prahy obklopen přírodou.

Číslo nabídky:365282Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Černická Margareta
Kontakt na makléře Černická Margareta

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.