RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1103 m2, Suchá Loz

Informace u makléře

Suchá Loz

PRODEJ POZEMKU SE STAVBOU

Chtěli byste bydlet ještě letos ve svém novém domě s možností přizpůsobení interiéru k obrazu svému? Proč ne - máte možnost koupit hrubou stavbu domu a dokončit ji dle svých představ. Stavba stojí na rovinatém pozemku o velikosti „tak akorát“, v nově vybudované ulici v obci Suchá Loz, nedaleko Uherského Brodu. Milovníci přírody určitě ocení, že prodávaná nemovitost leží na kraji CHKO Bílé Karpaty.

Jedná se o nepodsklepený, jednopodlažní dům s půdním prostorem pod střechou. Budoucí rodinný dům má dispozici 5+kk, se dvěma koupelnami a technickou místností, viz půdorys, podlahová plocha bytu je 164,13 m2. Stavba je nyní zastřešena, jsou instalována okna a dveře, na pozemek jsou přivedeny veškeré sítě. Jako zázemí domu bude sloužit prostorná garáž pro dvě osobní auta, plus je plánovaný přístřešek jako další místo pro parkování.

Na zájemce o koupi domu klade obec své požadavky, které jsou závazné. Podrobnosti se dozvíte u makléře zakázky.

V obci Suchá Loz najdete obecní úřad, poštu, mateřskou školu, základní školu, autobusovou zastávku se spojením do Uherského Brodu, širší občanská vybavenost je dostupná v 6 km vzdálené Nivnici (obchod, mateřská škola, škola, hospoda, knihovna, hřiště a další). Uherský Brod 9 km, Hluk 16 km, Uherské Hradiště 27 km, Veselí nad Moravou 31 km.

Číslo nabídky:365376Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Mgr. Vaculíková Kamila
Kontakt na makléře Mgr. Vaculíková Kamila

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.