RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 719 m2, Čížkovice

599 900,00 Kč  (Včetně provize RK)

Čížkovice

Rovinatý pozemek o výměře 719 m2 je určený k výstavbě rodinného domu a navazuje na stávající zástavbu na okraji obce Čížkovice, jen 4 km od dálnice D8. Inženýrské sítě jsou v Benešově ulici (cca 80 metrů). Cena 599.900 Kč (834 Kč/m2) je vhodnou investicí, vlastním zasíťováním se oproti koupě "hotového" pozemku ušetří spousta peněz.
Hezká obec Čížkovice rozděluje jižním okrajem České středohoří a severním koncem Polabí. Žije tu přibližně 1 500 obyvatel, kteří mají k dispozici školu se sportovní halou a posilovnou, školku, fotbalové hřiště, několik obchodů, dvě hospody, knihovnu, poštu, domov důchodců a dům s pečovatelskou službou postavený na samé hranici památkově chráněného původně zámeckého parku založeného v 18. století. Dále benzínovou stanici a myčku osobních vozidel, pneuservis a specializovaný servis pro kamiony a cisterny, kadeřnický a kosmetický salón, kulturní sál s jevištěm a kulturní altán se sociálním zázemím pro pořádání hudebně kulturních akcí pod širým nebem, hasičskou zbrojnici Sboru dobrovolných hasičů Čížkovice, několik dětských hřišť pro nejmenší. Sídlí zde také diagnostický ústav. Celá obec je plynofikovaná, má vodovod a kanalizaci. Obec se dělí na dvě části, vlastní Čížkovice a Želechovice, což je ves asi 1 km jihovýchodně od Čížkovic. V katastrálním území obce se nachází cementárna a její lomy, ve kterých se těží druhohorní vápence. Vesnicí protéká potok Modla.

Číslo nabídky:365539Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Miroslav Chadima
Kontakt na makléře Miroslav Chadima

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.