RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 7+1, 168 m2, Praha

35 000 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha , Praha 5

Janáčkovo nábřeží vždy přitahovalo pozornost výjimečných lidí a osobností již od přelomu 19. století, kdy zde bylo postaveno mnoho originálních činžovních domů světoznámými architekty.
Skvostem této lokality je novorenesanční rohový dům č. 31 který navrhl uznávaný arch. Jan Zeyer. Dům je bohatě zdoben sgrafitovou a freskovou výzdobou s výjevy českých dějin.

Přenesme se tedy o století zpět, je rok 1948 kde právě v tomto domě nachází svůj ateliér průmyslový návrhář František Kardaus, kde u svého stolu v posledním patře vytvořil návrh vozu Tatra 603, nebo ikonickou tramvaj T3, která jezdí dodnes.

Možná díky nevídanému ateliérovému oknu a výhledu do nebes, co otevírá okno inspirace vznikají právě zde pod jeho rukou velkolepé myšlenky a návrhy. Hodnotu myšlenky lze jen těžko vyčíslit.
Pokud i Vy chcete vytvářet něco výjimečného nabízím Vám kompletní architektonický projekt, a to propojení bytu o dispozicích 3+1 o celkové podlahové ploše 128 m2 s unikátním ateliérem o rozměrech 40 m2.

Nabízím Vám možnost získání luxusního mezonetového bydlení o rozloze 168 m2 s mimořádným ateliérovým oknem, terasou a výhledem na Pražské pamětihodnosti.
Výjimečnost tohoto bytu a možnosti nelze popsat na pár řádcích, tento prostor musíte vidět na vlastní oči, jeho atmosféru zažít na vlastní kůži.
Hledám Vás, kdo chcete bydlet na prestižní adrese v centru, procházet se kolem řeky Vltavy, nebo v nedalekých Petřínských sadech. Využít můžete i multifunkčního sportovního dětského ostrova.

Hledám Vás, kdo chcete využít plné občanské vybavenosti, včetně světových restaurací a barů.
Hledám Vás, kdo uvítá navrhovanou architektonickou studii proveditelnosti, nebo stávající využití investičního záměru se zárukou vysokého a stabilního výnosu.

Janáček's embankment has always attracted the attention of exceptional people and personalities since the turn of the 19th century, when many original apartment buildings were built here by world-famous architects.
The jewel of this location is the Neo-Renaissance corner house No. 31, designed by the renowned architect Jan Zeyer. The house is richly decorated with sgraffito and frescoes with scenes of Czech history.
So let's move back a century, the year is 1948 where industrial designer František Kardaus finds his studio in this house, where he designs a Tatra 603 at his desk on the top floor, or the iconic T3 tram, which still runs today.
Perhaps thanks to the unprecedented studio window and the view of the sky, which opens the window of inspiration, great ideas and suggestions arise here under his hands. The value of his ideas is difficult to quantify.

If you also want to create something special, I have prepared a complete architectural project, connecting a 3 + 1 apartment with a total floor area of 128 m2 with a unique studio measuring 40 m2.
I offer you the opportunity to obtain luxury duplex housing with an area of 168 m2 with an extraordinary studio.

Číslo nabídky:365614Plocha užitná:168
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:5
Typ:

Prodej

Počet podlaží:5
Podkategorie:

7 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Porner Ondřej
Kontakt na makléře Porner Ondřej

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.