RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 150 m2, Zbýšov

Nedostupné, nevolat

Zbýšov

Dům v zahradě s garáží a posezením v ceně bytu?

Dobrý den,
představuji Vám nabídku koupě rodinného domu s neuvěřitelným potenciálem. Rodinný dům o současné dispozici 3+1 je možný snadno dostavět nebo upravit podle vašich představ i z toho důvodu, že má skvělou polohu na pozemku o velikosti více jak 870 m2. Je až v jeho zadní části v okrasné zahradě s jezírkem, garáží se stáním před ní a krytou zahradní pergolou, ale pojďme nejdříve k domu.
Vstup do domu je přímo do kryté verandy s 9 m2, z ní přejdete do prostorné stejně velké chodby. Na jejím konci se vám do koupelny s WC vejde i pračka, případně i sušička, do budoucna lze kompletně přebudovat případně i na sprchový kout. Dveřmi oddělená a s výhledem oknem do verandy prosvětlená kuchyně s celými 20 m2 nabízí i úpravu pro jídelní kout nebo i jiné propojení s prostorem pod schody, jinak vstupem do horního patra. Ten má dokonce 15 m2. Velmi výhodně jsou právě v tomto místě umístěna kamna a tím přirozeně vytápějí nejen spodní, ale i horní část domu.
A co nás čeká nahoře? Přímo naproti schodům další WC, vlevo pokoj s 22 m2 a výhledem na vstup do zahrady, sousední pokoj má dalších 15 m2. Zde je nutné opravit stropní sádrokartony, ale podlaha je připravená na položení vámi zvolené podlahové krytiny.
Současné vytápění domu je na plyn nebo lze jaro a podzim vykrýt topením na tuhá paliva, teplou vodu zajistí průtokový ohřívač, přípojka vody je již v plastu a rozvedena od šachty u jezírka do domu.

Na okrasné zahradě jsou vzrostlé stromy, zahradní jezírko s možností obnovit malý vodopád. Umístění domu na hraně pozemku s nově budovanou cyklostezkou nabízí dokonce i zřízení menší občerstvovací stanice cyklistům, současně i do budoucna zaručuje, že doprava zde bude jen nemotorová. Klidu v okolí přispěje i to, že v přední části okolo pozemku vede pouze jednosměrná ulice. Zahradní krytá pergola s krbem, zásobníkem na dřevo přímo vybízí k vybudování posezení s výhledem do zeleně, zřízení případně dalšího ohniště nebo dalšího venkovního posezení.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

O možnostech domu a pozemku by se dalo psát déle, ale více vám napoví 3D matterport, foto, video, ale hlavně osobní prohlídka, na kterou vás srdečně zvu. Prosím dohodněme si její termín, děkuji.

Číslo nabídky:365729Plocha užitná:150
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.