RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej komerčního objektu, 949 m2, Chomutov

15 000 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Chomutov

Nabízím k prodeji komerční objekt na Dukelské ulici v Chomutově, v lokalitě s velmi dobrou dopravní dostupností nejen z centra města. Jedná se o novostavbu, která bude dokončena a zkolaudována v následujících měsících. Jde tedy o investiční příležitost s minimálními náklady na údržbu. V současnosti probíhají stavební práce jak na objektu, tak na úpravách terénu.
Půjde o ucelený komerčního prostor, připravený k okamžitému použití. Objekt bude kolaudován jako pneuservis, je však možné i jiné využití objektu vzhledem k lokalitě (plocha pro nevýrobní služby).
Pozemek o celková rozloha 949m² bude oplocen a vjezd zajištěn přímo z hlavní obecní komunikace přes elektrickou posuvnou bránu. Manipulační prostor před objektem činí 450m2 a bude řešen novým asfaltovým povrchem. Užitná výška haly činí 5m a dvoje vstupní vrata mají výšku 4,5m. Zastavěná plocha objektu je 288m2, užitná plocha je navýšena na 300m2 díky stropům s vysokou nosností (300kg/m2) v části určené pro zaměstnance a nad příručním skladem.
Základním stavebním materiálem haly jsou tvárnice YTONG Lambda, které nevyžadují další zateplení. Jedná se o nízkoenergetický objekt s energetickou náročností v kategorii B. Plastová okna jsou opatřena dvojsklem. Vytápění zajistí tepelné čerpadlo, ohřev vody bojler. Objekt je připojen k veřejné vodovodní síti a na kanalizaci, plus je k dispozici jímka o velikosti 2m3 na nebezpečný odpad.
Doporučuji osobní prohlídku.

Číslo nabídky:365810Plocha užitná:300
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod, rozvod studené a teplé vody
Elektřina:380 VStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Šílená Zuzana
Kontakt na makléře Šílená Zuzana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.