RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej historického objektu, 555 m2, Broumov

13 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Broumov

Chtěli byste vlastnit nejen zajímavou nemovitost, ale také být součástí historie, která tento původně měšťanský dům provázela? Potom Vám nabízíme ojedinělou příležitost prodeje nemovitosti skládající se ze 4.NP a 1.PP (suterénu) na Mírovém náměstí v centru města Broumova. Jedná se o budovu s celkovou užitnou plochou 622 m2 a navazujícím dvorem s menší rampou k případnému zásobování (118 m2 ) a možností parkování pro osobní automobily.
Přidanou hodnotou pro zájemce může být celková rekonstrukce objektu (1997), kde byl kladen důraz na zachování historických detailů, původních architektonických prvků a zároveň zajištění současných potřeb při provozu stávající provozovny (tel. ústředna, pevné rozvody sítí apod.) Veškerá technická dokumentace včetně projektové při stavebních úpravách je k dispozici.
Zájemci ocení variabilitu využití prostor v souvislosti s dobrým a udržovaným stavebně-technickým stavem, vybavením nemovitosti a příslušenstvím (které je součástí prodeje), nízké provozní náklady na provoz, malebnou krajinu, která skýtá mnohé vyžití v každém ročním období.
1. NP budovy (prodejna, sklad, aranžérská dílna) slouží v současné době k provozování zavedené agentury spojené s prodejem květin, dárkových předmětů, doplňků, aranžováním pro společenské akce apod.
V 2.NP budovy je jednotka sloužící jako expediční sklad, příprava, expedice a další.
V 3. NP a 4. NP jsou k dispozici bytové jednotky s potencionálem možnosti případného pronájmu.
Broumov leží v severovýchodních Čechách u státní hranice s Polskem. Okresní město Náchod je vzdálené vzdušnou čarou přibližně 23 km, polské město Nowa Ruda přibližně 12 km. Pro zájemce o kulturu můžeme zmínit fakt, že Broumov postoupil do závěrečného kola výběru kandidátů na Evropské hlavní město kultury 2028. Tato atraktivní lokalita je vyhledávaným místem turistů. Od romantických procházek po okolí až po celodenní výlety do skal, zdejších lesů, návštěvy památek, cykloturistiku apod. Zdejší cyklotrasy vedou nádhernou krajinou a uspokojí každého návštěvníka. V zimních měsících lze využívat nedaleké lyžařské vleky v obci Janovičky. Dalšími zajímavými místy v okolí mohou být Broumovské stěny, historické památky, Adršpašsko - Teplické skály, výlety do Polska atd. Tato nemovitost rozhodně stojí za povšimnutí. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat, případně můžete zaslat nabídkovou cenu. Možnost financování hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme. Vřele doporučuji.

Číslo nabídky:365901Plocha užitná:555
Kategorie:

Historické objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod, rozvod studené a teplé vody
Elektřina:380 VStav objektu:velmi dobrý
Topení:ústřední dálkovéBudova:smíšená
Telekomunikace:InternetDoprava:vlak, silnice, MHD, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Buchta Ladislav
Kontakt na makléře Buchta Ladislav

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.