RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 139 m2, Benátky nad Jizerou

9 190 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Benátky nad Jizerou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu nacházející se v klidné části města Benátek nad Jizerou – Kbel. Rodinný dům je před dokončením, což umožňuje utvořit bydlení dle svých představ. Nachází se na místě s výbornou dostupností na dálnici D10 směr Praha – Mladá Boleslav.

Jedná se o nízkoenergetický jednopodlažní dům se zastavěnou plochou 170 m², jehož součástí je pozemek o výměře 716 m² a garáž o výměře 34 m² určena pro 1 osobní automobil, která dále nabízí prostor pro sportovní vybavení, zahradní techniku a nářadí. Zastřešení domu je provedeno valbovou vazníkovou střechou. V podkroví domu se nachází půda s úložným prostorem cca 60 m² a možností rozšíření až na 120 m². V garáži plánován obdobný úložný prostor s možným rozšířením o dalších 20 m².

Rodinný dům disponuje užitnou plochou 139 m² a celkem nabízí 11 místností, z toho 4 obytné (viz půdorys). Obytné místnosti jsou orientovány převážně na jižní příp. východní a západní stranu. Na severní straně u hlavního vstupu je plánována jedna ze dvou teras. Druhá terasa plánována na jižní straně se vchody do obývacího pokoje a ložnice. Vstup do technické místnosti je samostatný, a to ze severní strany vedle hlavního vstupu.

Objekt je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Topení v domě je řešeno podlahovým vytápěním s přípravou na připojení tepelného čerpadla voda-vzduch. V obývacím pokoji je komín připravený pro umístění krbových kamen. V domě jsou provedeny veškeré rozvody elektřiny, vytápění, vody a odpadů.

Dům je z 90 % dokončen a pro jeho plné užívání je třeba zajistit a dokončit tyto stavební práce: zabudování tepelného čerpadla a krbu, provedení výmalby a pokládky podlahových krytin, dokončení kuchyně a koupelny s WC, 2x terasa + přístupový chodník, dokončit bleskosvod (předjednáno) a dešťové kanalizace se vsakováním. V garáži finální betonovou desku, omítku, a podhled.

Výše uvedené stavební práce lze zrealizovat za velmi krátkou dobu, což umožňuje možnost brzkého nastěhování a bydlení.

Rádi Vám poskytneme více informací či náhled do stavebních dokumentací.

Financování Vám rovněž rádi zajistíme.

Kontaktujte prosím makléřku.

Číslo nabídky:365948Plocha užitná:139
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:novostavbaBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Vitoušová Kristýna
Kontakt na makléře Vitoušová Kristýna

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.