RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chalupy, 100 m2, Votice

1 600 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Votice

Nabízíme k prodeji RD, chalupu, zemědělskou usedlost ( od všeho trochu ) v obci Bučovice u Votic. VIDEO : https://youtu.be/JnWxzbR6UMo

Jedná se o soubor budov ( obytná část, chlévy, stodola, kolny ) na pozemku 1027 m2, na který navazuje louka s ostatní plochou o výměře
3 219 m2, celková rozloha parcely je tedy 4 246 m2. Stavby tvoří jeden funkční celek ohraničený plotem, vraty a kamennou zdí.

Obytná část má dispozici 4+1 a užitnou plochu cca 100 m2. Jedná se o starou budovu s poctivými metrovými zdmi, klenbami, sedlovou střechou a půdou vhodnou po celé zastavěné ploše k půdní vestavbě. Podlahy jsou díky dotacím za socialismu bytelné betonové, vytápění kuchyňskými kamny s pecí, z druhé strany je průduch třeba na krbovky. Elektřina v hliníku, voda zavedená ze studny, suché WC. Pod domem je směrem k potoku ideální terén na vyhnívací septik nebo ČOV. Střešní krytinu tvoří kombinace pálené a betonové tašky, krovy a latě jsou zachovalé.

Hospodářská část navazuje na obytnou, zdivo taktéž smíšené, střecha sedlová zachovalá. Záleží na každém, které části přisoudí funkci chlévů, stájí či stodoly. Zbývající strany pozemku ohraničují zděné kolny, kde může být dřevník, sklad nářadí nebo třeba kurník. Celý komplex má velký genius loci, Prostě skvělý základ na chalupu v původním stylu.

Na všechno vzadu navazuje dlouhá štíhlá louka, ohraničená obecní cestou a potokem Mastník. Na koně je to asi malé, ale ovce či kozy by vás klidně mohly zbavit starostí se sekáním trávy.

Naproti přes místní komunikaci se nachází velká stodola o užitné ploše přes 200 m2, se zavedenou elektřinou a zahradou o výměře 1054 m2. Není součástí nabídky, ale kdyby jste měli málo prostoru, dá se o prodeji jednat, ale pouze jako o celku. Vše si upřesníme na prohlídce.

Občanskou vybavenost tady nehledejte, od toho jsou blízké Votice. Největší místní atrakcí jsou rybníky Velký a Malý Mastník, kde funguje sportovní rybaření metodou "chyť a pusť", v plovoucí restauraci si můžete dát kafe nebo pivo, případně se ubytovat na hausbótu, který nemá pevné kotviště. Nedaleko odtud je pamětní kámen tábora na Bobří řece, pro Jaroslava Foglara byl tento kraj inspirací k psaní jeho knih.

Asi 15 km se nachází areál Monínec, kde nebudete zahálet ani v zimě a ni v létě. Lyže, snowbordy, horská kola, wellnes pobyty a další lákadla jsou tu pro vás.

Tohle všechno najdete asi 70 km od Prahy, kdy si můžete i vybrat dálnici nebo asi 112 km od Plzně.

Volné ihned, prohlídky po dohodě.

V neděli 28.5. 2023 se na nemovitostech koná od 13:00 do 17:00 den otevřených dveří.

Číslo nabídky:365986Plocha užitná:100
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaVoda:Studna
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:před rekonstrukcí
Topení:lokální tuhá palivaBudova:smíšená
Doprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Jirkovský Tomáš
Kontakt na makléře Ing. Jirkovský Tomáš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.