RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1600 m2, Šimonovice

6 190 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Šimonovice

Nabízíme vám slunný rovinatý pozemek k výstavbě rodinného domu v malebné obci Šimonovice položené na svazích Ještědského hřbetu pod Rašovským hřebenem. Pozemková parcela je v katastru nemovitostí vedena jako trvalý travní porost, příjezd po zpevněné cestě, veškeré inženýrské sítě na pozemku. Tato lokalita je určena pro individuální bydlení příměstského a venkovského typu s přípustnými provozy přidruženými k bydlení v rodinných domech s obytnými zahradami. Určujícím typem zástavby jsou jednopodlažní rodinné domy s obytným podkrovím, výrazem a charakterem velmi blízkým tradičnímu venkovskému domu. Toto místo Vám nabízí klidné bydlení, ale i skvělý prostor pro rekreaci, někdo však může spojit bydlení či rekreaci také s podnikáním. Lokalita Šimonovice je pro svou skvělou polohu velmi žádaná, poskytne vám též mnoho sportovních aktivit. V dosahu středisko Javorník, Ještěd a rozhledna Rašovka. Lyžování, turistika, cyklistika nebo procházky na dosah ruky. Velkým plusem je krátká dojezdová vzdálenost do Liberce a spojení po D10 z Prahy.
Financování Vám rádi zajistíme s RX Finance.
Pro více informací kontaktujte prosím makléřku.

Číslo nabídky:366206Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Špalková Ivana
Kontakt na makléře Špalková Ivana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.